MarkaWorld.com

BANYODA MODERN DÖNÜŞÜM; MONOLITH PLUS

BANYODA MODERN DÖNÜŞÜM; MONOLITH PLUS
17 Aralık 2015 - 15:11 'de eklendi ve 1710 kez görüntülendi.

Şık bir tasarım için karmaşık ve pahalı montajlara ihtiyaç olmadığını vurgulayan Geberit, Monolith Plus rezervuar modülü sadece tasarımıyla değil etkileyici fonksiyonlarıyla da öne çıkıyor. Sensörlü açma-kapama özelliği, dokunmatik tuşlarla deşarj aktivasyonu, rezervuara entegre edilmiş koku alma ünitesi ve LED ışık özelliği ile banyonuz adeta bir yaşam alanına dönüyor.

 geberit_2

Minimalist çizgisi ile modern banyolar yaratan Geberit, her tarza uygun akıllı çözümleriyle yaşam kalitenizi yükseltmeye devam ediyor. Geberit’in rezervuar modelleri arasında yerini alan Geberit Monolith Plus ise, yaratılan modern banyoların vazgeçilmez parçası oluyor.

geberit_3

Pratik ve Fonksiyonel Tasarım

Geberit Monolith Plus rezervuar modülü, hem yeni inşaatlarda hem de renovasyonlarda kullanıcısına büyük avantaj sağlıyor. Montajı esnasında banyoda yapısal bir değişiklik gerektirmeden monte edilen modülün aynı zamanda birden çok fonksiyonu bulunuyor. Rezervuara entegre edilmiş koku alma sistemi ve dokunmatik tuşları bu özelliklerinden bazıları. Dokunmatik tuşlar, deşarj sürecini nazikçe başlatırken, otomatik koku alma sistemi ile de kötü kokular klozetin içinden emiliyor ve seramik petek filtrede temizlenerek ortama geri veriliyor. Yedi farklı renk seçeneği ile sunulan ComfortLight özelliği ile de Geberit Monolith Plus kullanıcıyı uzaktan algılıyor, banyoya girdiğinizde otomatik olarak devreye girerek banyoda hoş bir atmosfer yaratıyor.

Hem Geberit AquaClean modelleriyle hem de yere oturan ve asma klozetlerle uyumlu Geberit Monolith Plus, siyah, beyaz ve toprak rengi alternatifleriyle satışa sunuluyor.

 

dekoronline_yatay_banner

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER