MarkaWorld.com

BAKIMLI ERKEKLERE EN ŞIK VE EN PRATİK HEDİYE REMINGTON’DAN

BAKIMLI ERKEKLERE EN ŞIK VE EN PRATİK HEDİYE REMINGTON’DAN
17 Kasım 2015 - 15:23 'de eklendi ve 1766 kez görüntülendi.

Dünyanın ilk elektrikli ve kablosuz traş makinelerinin üreticisi Remington, yeni yıl hediyesi için ne alacağına karar veremeyenlere temizlikte devrim açan saç Vacuum Saç Kesme Makinesi’ni öneriyor. Saç kıllarını içine çeken vacum haznesi sayesinde temizlik yapmaya gerek kalmadan rahatlık sağlayan Vacuum Saç Kesme Makinesi bu yılın en güzel hediyesi olacak!

remington_2

Kişisel bakımına özen gösteren erkekler için ideal bir hediye olan Remington HC6550 Vacuum Saç Kesme Makinesi olağanüstü saç kesme performansıyla alışkanlık yaratacak.

Kesilen saçları etkili bir şekilde emen % 100 daha fazla vakum performansına sahip Remington HC6550 Vacuum Saç Kesme Makinesi etrafı dağıtmadan ve temizlik yapmadan saç kesmek artık mümkün.

Titanyum kaplı, kendiliğinden bilenen bıçakları her hareketi ile size etkileyici bir kesim performansı sunan Vacuum Saç Kesme Makinesi, kesim uzunluğunuzu kişiselleştirerek, 1.5 – 25mm arasında değişen dokuz sabit tarak seçeneği ile istenen görünümü elde etmenizi sağlar. Üstün bıçakları sayesinde ise uzun ömürlü kullanım sunar.

Remington HC6550 Vacuum Saç Kesme Makinesi, Remington satış noktalarında kampanya fiyatlarıyla çok şık ve kullanışlı hediye almak isteyenleri bekliyor.

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER