MarkaWorld.com

Baharın en güzel renkleri, Zeus Trendy ile evinize geldi!

Conti Elektrikli Ev Aletleri, turkuaz ve pembenin zarafetini buluşturan yeni Trendy serisi ile baharın en güzel renklerini evinize getiriyor.

Baharın en güzel renkleri, Zeus Trendy ile evinize geldi!
28 Şubat 2017 - 12:12 'de eklendi ve 1920 kez görüntülendi.

Bahar ayları demek evde hummalı bir temizliğin, eşya detokslarının başlaması demek… Birkaç haftaya yayılan bu temizlik döneminde, kadınların imdadına Conti Zeus 2200 Trendy yetişiyor. Sahip olduğu Ocean-Siklon teknoloji sayesinde, süpürme esnasında hazne içerisinden dışarıya üfleyen havanın temiz olmasını sağlayarak hassas annelerin, titiz ev hanımlarının gönüllerinde taht kuruyor.

Evim çiçekler gibi koksun, baharın renkleri evime dolsun diyenlere…

Kolay kullanım ve ileri teknoloji öğeleriyle donatılan, Conti Zeus 2200 Trendy Dikey Süpürge, toz torbasız kullanımı sayesinde koku yapma ve torba değiştirme gibi dertlerinizi ortadan kaldırarak, pratik bir temizlik sunuyor. Sağa sola dönebilen ergonomik üçgen süpürme başlığı ve el süpürgesi olarak kullanma özelliği ile evinizin her köşesine ulaşarak, tozu kiri ortadan kaldırıyor.

conti_2

Doğanın renklerinden ilham alınarak tasarlanan Zeus 2200 Trendy Elektrikli Dikey Süpürge, 230Watt’lık emiş gücü ile tüm evi kirlerden kolayca arındırıyor. Zeus Trendy ile yapacağınız temizlikle, evinizden tüm tozlu kokular yok oluyor ve baharın tazecik mis gibi kokusu evinizi dolduruyor.

İnovasyon merkezi Digicom Grup şirketleri çatısı altında yer alan Conti Elektrikli Ev Aletleri, ergonomik tasarımlarına son teknolojik trendleri ekleyerek kullanıcılarına kaliteli ve kusursuz ürünler sunmaya devam ediyor. Digicom’un Türkiye çapında yaygın teknik servis ağını kullanan Conti, satış sonrasında üst düzey müşteri memnuniyetini garantiliyor.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER