MarkaWorld.com

ARZUM OLIMPIA TURBO TOZLARA GÖZ AÇTIRMIYOR

ARZUM OLIMPIA TURBO TOZLARA GÖZ AÇTIRMIYOR
28 Ekim 2015 - 13:24 'de eklendi ve 2056 kez görüntülendi.

Arzum’un inovatif teknolojili yeni elektrikli süpürgesi Arzum Olimpia Turbo, yüksek filtreleme sistemiyle tozlara kaçma şansı vermiyor. Toz torbasız kullanılan siklon süpürgelerden farklı olarak Multi Cyclone teknolojisine sahip olan Arzum Olimpia Turbo, geliştirdiği siklon tipi süpürge teknolojisi ile maksimum performans sunuyor.

arzum

İnovatif ürünleriyle öne çıkan Arzum, yeni Olimpia Turbo Multi Cyclone Elektrikli Süpürge’siyle tozlara kaçma şansı vermiyor. Toz torbasız kullanılan siklon süpürgelerden farklı olarak Multi Cyclone teknolojisine sahip olan Arzum Olimpia, geliştirdiği siklon tipi süpürge teknolojisi ile maksimum performans sunuyor. Arzum Olimpia Turbo, Multi Cyclone teknolojisi ile tozları yüzde 99.8 oranında ayrıştırarak, tozların tamamına yakınını haznesine hapsediyor. Hepa 13 özelliği filtrenin daha az kirlenmesini sağlayarak Arzum Olimpia Turbo’nun performansını yükseltiyor.

İnovatif özelliklerine sessiz çalışma sistemini de ekleyen Arzum Olimpia Turbo, yüksek filtreleme sistemiyle alerjen ve tozdan rahatsızlık duyanlar için ideal kullanım oluşturuyor. Arzum Olimpia Turbo, Hepa 13 filtreleme özelliği ile tozların yüzde 99.99’unu hapsederek ultra temiz hava çıkışı sağlıyor. Sert zeminlerde A sınıfı temizleme performansı sağlayan Arzum Olimpia Turbo, tozları yüzde 100 oranında toplarken, kolay temizlenebilen toz toplama haznesi ile kullanım rahatlığı yaşatıyor.

Turbo özelliği sayesinde saçları ve evlerde beslenen hayvanların tüylerini etkin bir şekilde haznesine hapseden Arzum Olimpia, halıları da derinlemesine temizliyor. Arzum Olimpia Turbo, harcadığı düşük enerjiyle üstün emiş gücü sağlarken çevre dostu yapısıyla en iyi toz toplama performansını sunuyor.

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER