MarkaWorld.com

ANKARA’NIN EN OKSİJENLİ BÖLGESİNE YOĞUN İLGİ

ANKARA’NIN EN OKSİJENLİ BÖLGESİNE YOĞUN İLGİ
27 Ekim 2015 - 13:11 'de eklendi ve 2014 kez görüntülendi.

Ankara’nın oksijen oranı en bol bölgesi olan İncek Yumrutepe’de yer alan konut projeleri yoğun ilgi görüyor.

incek_2

Ankara’nın en bol oksijenli bölgesi olan İncek Yumrutepe, şehir merkezinden uzaklaşmadan, temiz havayı içine çekebileceğiniz bir yerleşim merkezi haline geldi. Birçok konut üreticisinin gözde bölgesi haline gelen İncek, yatırımcıların da ilgi odağı oldu. İncek Yumrutepe’nin kent merkezine en yakın bölgesinde LEMA Grup tarafından inşa edilen Uptown İncek, Ankaralıları ihtiyaç duydukları temiz hava ile buluşturuyor.

incek_3

Bol oksijenli bir yaşam için şehir merkezinden uzaklaşmaya gerek olmadığını belirten LEMA Grup Yönetim Kurulu Başkanı Emre Katırcı; “ Uptown İncek projemizi hayata geçirirken bir yaşam merkezi kurmanın ötesinde konut sahiplerine doğa ile iç içe ve aradıkları temiz havayı soluyabilecekleri bir hayat sunma amacı ile yola çıktık. Mogan Gölü ve ODTÜ Ormanına yakınlığı ile dikkat çeken projemiz, ailelerin bol oksijenli bir yaşam için şehirden uzak yerlere yerleşmesine gerek kalmadığını gösteriyor. Kasım ayında doğa ile iç içe bir yaşam başlıyor.” dedi.

İncek Yumrutepe bölgesinin ilk teslim edilecek konut projesi olan Uptown İncek, sosyal donatı alanlarının farklılıklarının yanı sıra göl ve orman manzarası ile de dikkat çekiyor.

 

konutonline_yatay_banner

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER