MarkaWorld.com

ANKAmall’da bayram şenliği heyecanı başladı

Ramazan ayı boyunca rengarenk aktivitelerle ziyaretçilerini karşılayan ANKAmall, Ramazan Bayramı’na da şenliklerle damga vuracak.

ANKAmall’da bayram şenliği heyecanı başladı
28 Haziran 2016 - 10:49 'de eklendi ve 1754 kez görüntülendi.

Yoğun geçen Ramazan ayının bitimine yakın, ANKAmall Bayram Şenliği heyecanı başladı. Dolu dolu bir şenlik programı hazırlayan alışveriş merkezi 7’den 70’e her yaştan ziyaretçiye unutulmaz bir bayram yaşatacak. 2 Temmuz’da başlayacak şenliklerde masal oyunlarından maskot çocuk danslarına kadar birbirinden renkli oyunlar yanında yüz boyama, illüzyon ve kukla gösterileri, pandomim şovları gibi eğlenceli aktiviteler ziyaretçilerle olacak. Ödüllü yarışmaların da yapılacağı etkinlikler her gün saat 16.00-19.00 arasında eksi birinci katta konumlanan düşler sahnesi noktasında gerçekleşecek ve 10 Temmuz’a kadar sürecek. Üstelik bu zaman zarfında “düşler sahnesi” ve “ANKAmall Çocuk Kulübü” etkinlikleri de devam edecek.

ankamall_2

Çocuklara her gün hediyeler, hediye çekleri

Ramazan Bayramı Şenlikleri eğlendirmekle kalmayacak; minik ziyaretçiler bayram günlerinde hediyelere boğulacak. Çocuklara dağıtılacak olan mendillerin arasında yer alan hediye çekleri ile minikler çeşit çeşit armağanın da sahibi olacak.

ankamall_3

Yapmak sizden, bayram çikolatası ANKAmall’dan…

Bayrama özel çikolata ANKAmall’un hediyesi… Çikolata atölyesi ile çikolata yapmanın keyfini yaşarken yaptıkları çikolata da ANKAmall ziyaretçilerine hediye edilecek. 29 Haziran’da başlayacak çikolata yapım atölyesi 4 Temmuz tarihine kadar sürecek. Bu tarihler arasında her gün iki seans halinde gerçekleşecek atölye saatleri de 15.00-16.00 ve 17.00-18.00 olacak. 150 TL ve üzeri alışveriş yaparak atölyeye kayıt yaptıran ilk 100 kişi bayram çikolatasını kendi yapma imkanına sahip olacak.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER