MarkaWorld.com

ANKAmall TV’de heyecan sona erdi, şanslı spikerler belirlendi

Saba Tümer, Mirgün Cabas ve Burcu Esmersoy ANKAmall TV spikerlerini seçti.

ANKAmall TV’de heyecan sona erdi, şanslı spikerler belirlendi
28 Mart 2017 - 9:18 'de eklendi ve 1410 kez görüntülendi.

“ANKAmall TV spikerini arıyor” yarışmasının finali Saba Tümer, Mirgün Cabas ve Burcu Esmersoy’dan oluşan jürinin katılımıyla gerçekleşti. Yoğun başvuru yapılan yarışmada finale kalan 24 kişi yarışma boyunca hünerlerini sergiledi. Heyecanın dorukta olduğu finalde yarışmacıların doğal tavırları ve başarılı performansları sadece jürinin değil, izleyicilerin de büyük beğenisini kazandı.

24 Adayın finalde ter döktüğü yarışmada ünlü jüri 12 şanslı ismi belirledi. 6 kadın ve 6 erkekten oluşan kazananlar bir yıl boyunca ANKAmall TV’nin gönüllü sunucu ve spikeri olarak görev yapacak.

Keyifli anların yaşandığı yarışmada sahne heyecanı yaşanırken, ekranların ünlü isimlerinin karşısında performans sergilemek de yaşanan heyecanı doruğa çıkardı.

ankamall_4

Yarışmacılar, jüriyi zorladı

Farklı alanlarda eğitim gören adaylar arasında iletişim, radyo ve televizyon eğitimi de gören çok sayıda genç yarışmacı karşısında jüri seçim yapmakta zorlandı. Tüm yarışmacıları çok başarılı bulduğunu söyleyen Saba Tümer, “Çok zorlandık ama güzel bir sonuç çıktı. Gençlere tecrübe kazanmaları açısından da faydalı olacak bu imkanı sağlayan ANKAmall yönetimine teşekkür ediyorum” dedi.

Yeni nesil sunucu profili

Burcu Esmersoy, karşısında yeni nesil sunucu profilini gördüğünü söyleyerek, “tüm yarışmacılar yıllardır bu işle uğraşıyormuşçasına doğal ve başarılıydı. Seçmelerde çok zorlandık, heyecan vardı ama bu heyecanlarını hiç kaybetmemelerini diliyorum. Ben yıllardır ekran karşısındayım ama hala çok heyecanlanıyorum” diye konuştu.

ankamall_3

Seçmede farklı özellikler ön planda tutuldu

Yarışmacıların en karizmatik spiker olarak gördüklerini belirttikleri Mirgün Cabas, performansları çok beğendiğini ve çok zor bir seçim yaptıklarını söyleyerek, “adayların her biri farklı özelliklerde; yaş, tecrübe, yetenek, ilgi alanı her birinde çok farklı. Bir kişi ya da üç kişi seçecek olsaydık işimiz zordu. Ama 12 kişi seçtiğimiz için şanslıyız. Farklı özellikleri göz önüne alarak bu seçimi yaptık. ANKAmall TV’nin çok işine yarayacak, izleyiciyi de memnun edecek kişiler seçmeye özen gösterdik.

ankamall_2

ANKAmall’dan elenenlere müjde

Final sonrasında açıklama yapan AVM Müdürü Tahir Yılmaz, jüri üyelerine, katılımcılara ve konuklara teşekkür ederek başladığı konuşmasında elenenlere de müjde verdi. Yılmaz, şöyle konuştu:

“Bu projeyi ziyaretçilerimiz ve kiracılarımızın talepleri doğrultusunda oluşturduk. Farklı yaş ve mesleklerden 1000’e yakın başvuru aldık. Ön elemeler sonrasında 24 kişi finale kaldı. Bugün de kazanan 12 kişi oldu, tüm yarışmacıları tebrik ediyorum. Ayrıca sadece seçilen değil, finale kalan tüm arkadaşlarımızı farklı projelerde görevlendireceğimizi de açıklamak istiyorum. Bu denli ilgi bizi de çok mutlu etti.”

Seçilen spiker ve sunucular bir yıl boyunca ANKAmall TV ekranlarından izleyenlere seslenecek, haber ve röportaj çalışmaları ile moda ve güzellikten kültür sanata, spordan yemeğe ve birbirinden renkli etkinliklere kadar, geniş bir yelpazede yayın yapacaklar.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER