MarkaWorld.com

ANKAmall TV spikerlik başvurusu sona erdi; büyük final 25 Mart’ta…

Hem ANKAmall TV’nin spikeri olmak hem de Saba Tümer, Burcu Esmersoy ve Mirgün Cabas’la bir araya gelmek için heyecan dorukta…

ANKAmall TV spikerlik başvurusu sona erdi; büyük final 25 Mart’ta…
22 Mart 2017 - 8:21 'de eklendi ve 1409 kez görüntülendi.

ANKAmall TV’nin, Saba Tümer, Burcu Esmersoy ve Mirgün Cabas’tan oluşan jüri tarafından seçilecek gönüllü spikerlik başvuruları sona erdi. Yoğun talebin olduğu başvurular özellikle gençler tarafından büyük ilgi gördü. Şanslı isimler 25 Mart’ta belli olacak.

ANKAmall’un oluşturacağı yeni bir digital platformda gerçekleştirilecek haber yayınları için gönüllü sunucu yarışması finali yaklaşıyor. Kısa bir süre önce başlayan ve 19 Mart’ta son bulan başvurular için ilk elemeler tamamlandı. Belirlenen adayların heyecanlı bekleyişi Bu Cumartesi günü son bulacak. İlk elemeler sonrası finale kalan adaylardan 12 kişi ANKAmall TV’nin sunucusu olacak.

ankamall_2

Moda ve güzellikten kültür sanata, spordan yemeğe ve birbirinden renkli etkinliklere kadar geniş bir yelpazede yayın yapacak ANKAmall TV, ünlü isimlerin seçeceği sunucularla yayınını sürdürecek.

Saba Tümer, Burcu Esmersoy ve Mirgün Cabas’tan oluşan jüri, 25 Mart Cumartesi saat 15.00’te yapılacak büyük finalde 12 kişilik sunucu ekibini belirleyecek.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER