MarkaWorld.com

Altın Yunus Homes ile Çeşme’yi her mevsim yaşayın.

Altın Yunus Homes ile Çeşme’yi her mevsim yaşayın.
03 Şubat 2021 - 16:41 'de eklendi ve 16250 kez görüntülendi.

Ev konforunda konaklama keyfi Altın Yunus Homes’ta…

 Turizm sektörünün öncülerinden olan Çeşme Altın Yunus, tüm yaşam alışkanlıklarının değiştiği      pandemi döneminde, değişen konaklama ve tatil anlayışına uygun Altın Yunus Homes konseptini misafirlerine sunuyor.

Beach Plus-yatak odası

Çeşme’yi her mevsim yaşamak, tertemiz bir havada, deniz ve doğa ile iç içe uzun dönem konaklamak ve tatil yapmak isteyenler için en üst seviyede sağlık, temizlik ve hijyen tedbirlerinin alındığı Altın Yunus Homes’ta, Çeşme Altın Yunus’un olanaklarından da faydalanma imkanı sunuluyor.

Dört mevsim konaklamaya uygun olarak yenilenen, 28m2 ve 50m2 yaşam alanlarında 1+1 ve 1+0 oda seçeneklerine sahip Altın Yunus Homes; Beach Plus, Marin Plus ve Marin olmak üzere üç farklı oda tipinde tatil imkanı sunuyor. Deniz kenarında, plaj ve havuz keyfinin bir arada yaşandığı Beach Plus odalar, marina ve deniz manzaralı Marin Plus ve Marin odalarda ev konforunda donanıma sahip özel mutfak ve banyo bulunuyor.

Beach Plus-salon

Sağlıklı ve güvenli tatilin adresi; Altın Yunus Homes’da konaklayan misafirler haftada iki kez oda temizleme hizmeti, mini çamaşırhane kullanımı, Çeşme Altın Yunus’un 250 metre uzunluğundaki mavi bayraklı plajı, doğa yürüyüşü ve spora uygun açık alanları, açık – kapalı havuzları, termal ve talasso havuzları, fitness salonu, hamamı ve saunasından da ücretsiz olarak yararlanabilecek, ayrıca benzersiz lezzetleri tadabilecekleri lobi, bar ve restoranları da Altın Yunus Homes misafirlerine hizmet verecek.

Beach Plus-genel

Güvenli tatilin adresi Altın Yunus Homes, farklı dönemler ve farklı oda tiplerine göre aylık 13.900 TL’den başlayan fiyatlarla Nisan 2021 itibarıyla misafirlerini ağırlamayı bekliyor.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER