MarkaWorld.com

Aksa’dan iş dünyasına enerji desteği

Aksa Jeneratör, Ataşehir`de prestijli bir iş oteli olarak kapılarını açan Sheraton Grand İstanbul Ataşehir’in enerji ihtiyacını karşılıyor. Aksa, 4 adet 825 kVA’lık AD 825 jeneratörü ile toplam 30 bin metrekarelik kapalı alana kurulu 27 katlı otelin kesintisiz enerji kaynağı olacak.

Aksa’dan iş dünyasına enerji desteği
04 Mayıs 2016 - 11:43 'de eklendi ve 1851 kez görüntülendi.

Sheraton markasının en üst segmenti olan ve dünyadaki 25 “Sheraton Grand” arasında yerini alan Sheraton Grand İstanbul Ataşehir, yaşanabilecek güç kesintilerine karşı Aksa Jeneratör’ü tercih etti. Maksimum enerji verimliliği uygulamalarının ve çevreye duyarlı yaşam biçimi ihtiyaçlarının ön planda tutulduğu otele Aksa, jeneratör setleri ile destek oluyor.

aksa_2

Aksa Jeneratör CEO’su Alper Peker geleceğin iş merkezi Ataşehir’de konumlanan ve iş dünyasında önemli bir yere sahip olacak Sheraton Grand İstanbul Ataşehir ile ilgili; “Cevahir Yapı tarafından 80 milyon dolarlık bir yatırımla inşa edilen Sheraton Grand İstanbul Ataşehir, iş dünyasına en konforlu konaklama ve toplantı deneyimini sunmayı hedefliyor. Güç kesintilerinden zarara uğramadan çıkmak, misafirlerin yaşanan kesintilerden olumsuz etkilenmemesi için ise kullanılan jeneratör büyük önem taşıyor. Bir iş oteli olarak her alanda kusursuzluğu yakalamaya özen gösteren Sheraton Grand İstanbul Ataşehir, Aksa Jeneratör’ü tercih etti. Sağladığımız4 adet 825 kVA’lık AD 825 jeneratör setleri ile iş dünyasının önemli toplantı ve etkinlikleri kesintiye uğramadan devam edecek” dedi.

3 kıtada bulunan üretim tesislerinde jeneratör üretimi yapan Aksa, bir yıl içerisinde 40 bin jeneratör üretimiyle birçok ülkenin enerji ihtiyacını karşılıyor.

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER