MarkaWorld.com

AKASYA ACIBADEM YENİ YILI DOLU DOLU MÜZİKLE KARŞILIYOR

AKASYA ACIBADEM YENİ YILI DOLU DOLU MÜZİKLE KARŞILIYOR
18 Aralık 2015 - 12:49 'de eklendi ve 1685 kez görüntülendi.

Akasya Acıbadem, düzenlediği etkinliklerle fark yaratmaya devam ediyor. Çarşamba günü başlayan Sokak Müzisyenleri Festivali’yle dünyanın farklı coğrafyalarının müzikleri Akasya Acıbadem misafirleriyle buluşuyor.

akasya_2

İstanbul’da değişik noktalarda uzun yıllardır yaptıkları müziklerle dikkat çeken ve kendi alanlarında her biri birer marka haline gelen sokak müzisyenlerinin katılımıyla düzenlenen “Sokak Müzisyenleri Festivali”nde renkli görüntüler yaşanıyor. Festival süresince Türkiye’de Brezilya müziğinin tüm türlerini seslendiren tek grup Passatempo’dan Sokak ruhunu Blues ile buluşturan Free Hugs’a 4 Kübalıdan oluşan eğlenceli Latin Müzik grubu Acuba’dan, New Orleans tarzı caz müziği çalan Uninvited’a kadar birçok grup, Akasya Acıbadem misafirlerine yeni yıl coşkusunu yaşatıyor.

akasya_3

Festivalde renkli görüntüler yaşanıyor

Çarşamba günü başlayan ‘Sokak Müzisyenleri Festivali’nin ilk gününde İstanbul sokaklarında karşılaşmaya alıştığımız Light in Babylone, Akasya Acıbadem’e Doğu Akdeniz ezgilerini taşırken, dün de Orient’in müzikleri eşliğinde yılbaşı alışverişi keyfi yaşandı. Bugün de Brezilya müziğini ve kültürünü seslendiren Passatempo’nun konuk olacağı festivalde, 19 ve 27 Aralık’ta Blues-Rock grubu Free Hugs, 20 ve 25 Aralık’ta Kübalı enerjik grup Acuba, 23 Aralık’ta Metro Kent Quintet, 24 ve 30 Aralık’ta çeşitli ülkelerden müzisyenlerin bir araya gelmesiyle kurulan Uninvited, saat 14:30, 16:30 ve 18:30’da 3 seans olmak üzere Akasya Acıbadem’de sahne alacak.

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER