MarkaWorld.com

AGT, INTERMOB’DAKİ FUAR STANDIYLA HAYATA DOKUNDU

AGT, INTERMOB’DAKİ FUAR STANDIYLA HAYATA DOKUNDU
20 Ekim 2015 - 13:53 'de eklendi ve 2687 kez görüntülendi.

İleri teknolojisiyle ahşabı kişiye ve kurumlara özel işleyerek geliştiren AGT, en yeni ürünleri ve akıllı çözümleriyle Intermob’da ziyaretçilere farklı bir deneyim yaşattı. AGT, “Hayatımızın Mekanları” konsepti ile sektörde trendleri belirleyen 2016’ya özel zengin koleksiyonunu ilk kez görücüye çıkardı. Farklı birçok mekan konseptini içerisinde barındıran AGT’nin standında; fırın, butik, berber, kitabevi, çocuk dünyası gibi  hayatın içindeki mekanlar özgün tasarımlar ile agt urunleri kullanilarak tasarlanirken, kapı, parke ve tasarım dünyasındaki ürünler teşhir panolarında özgün yaklaşımlar ile sergilendi. Hem uluslarası hem de ulusal platformda yüzlerce bayinin büyük ilgisiyle karşılaşan ürünler, 2016’nın yapı ve dekorasyon trendlerine dair ipuçları da verdi.

agt_4

Mobilya bileşenleri sektöründe pazara sunduğu kaliteli ürünleriyle birlikte üretim kapasitesiyle de adını duyuran, Türkiye’nin yanı sıra 60’dan fazla ülkeye ihracat yapan AGT, ahşap sektörünün Avrasya’daki en büyük fuarı Intermob’da yenilikçi ürünlerini ziyaretçilerin beğenisine sundu.

Tasarımda ve üretimde yenilikçi, güvenilir ve kaliteli ürünleri tüketicisi ile buluşturan AGT, Mobilya, Ahşap ve Orman Ürünleri sektörünün en büyük uluslararası buluşması özelliğini taşıyan INTERMOB 2015’teki standında  AGT, son kullanıcıyla buluşturduğu yeni ürünü AGT Parke’nin yanı sıra; Uv lak kapli üstün çizilmezlik dayanımı, yüksek parlaklığa sahip ürünü Power Gloss’u da bu yıl ziyaretçilerin beğenisine sundu. Yurtiçi ve yurtdışı bayilere  yeni sezon panel renklerinin sunumu da yapıldı.

agt_2

AGT’nin standında; fırın, butik, berber, kitabevi, çocuk dünyası gibi  hayatın içindeki mekanların firmanın ürünleriyle yaratılmış ve donatılmış hali dikkat çekti. Fuar sonrası stand içerisinde yer alan çocuk dünyası’ndaki kitap ve oyuncaklar, Çocuk Esirgeme Kurumu’ndaki miniklere iletilmesi planlanıyor.

agt_3

Fuar sonrası konuya dair bilgi veren Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Grup Başkanı Şirzat Subaşı “Fuardaki standımızda, hem yerli hem de yabancı ziyaretçilerimizden büyük ilgi gördük. Özellikle yaşam alanı şeklinde bir stand oluşturdu. Böylelikle ürünlerimizin hayatın ne denli içinde yer aldığını gösterme fırsatı bulduk. Yenilikçi ürünlerimizi sadece Türkiye pazarıyla değil, 60’dan fazla ülkeyi kapsayan geniş ihracat ağımızla da buluşturuyoruz. Bu sayıyı önümüzdeki yıllarda daha da artırmayı planlıyoruz” diye konuştu.

 

 

dekoronline_yatay_banner

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER