MarkaWorld.com

10. YILIN AŞKINA, 10 BİNLERCE HEDİYE CEVAHİR AĞACINDA

10. YILIN AŞKINA, 10 BİNLERCE HEDİYE CEVAHİR AĞACINDA
07 Aralık 2015 - 15:04 'de eklendi ve 1607 kez görüntülendi.

4 Aralık’ta keyifli ve kazançlı alışverişin adresi İstanbul Cevahir’de kuruluşunun 10. yılına özel hem eğlenceli hem de anında kazandıran “Hediye Ağacı” kuruldu. “Hediye Ağacı”na giren herkes 2016’ya on binlerce sürpriz hediye ile coşkulu bir merhaba diyor.

cevahir_2

Cevahir Alışveriş Merkezi; 4 Aralık – 17 Ocak tarihlerinde, misafirlerine anında birbirinden muhteşem hediyelerden birini kazanma şansı sunuyor. 250 TL ve üzeri alışveriş yapan tüm ziyaretçiler, 1. kat orta alanda kurulu olan yılbaşı ağacı şeklindeki görkemli hediye kabinine girip havada uçuşan zarflardan birini yakalıyor ve yakaladıkları zarfta belirtilen hediyeyi kazanıyorlar. Üstelik “Hediye Ağacı”nda boş yok! Gelen herkes mutlaka kendisini sevindirecek sürpriz bir hediye ile Cevahir’den ayrılıyor.

Sevdiklerinizi ve kendinizi aynı anda mutlu etmek istiyorsanız, barındırdığı 300’e yakın markası ile binlerce ürün alternatifi sunan İstanbul Cevahir’e gelin, hem sevdiklerinizi sevindirecek hediyeler seçin hem de unutulmaz bir yılbaşı deneyimi yaşayın.

Eğlenceli ve anında kazandıran etkinlikler Cevahir sizi bekliyor!

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER