MarkaWorld.com

10 yıl sonra reklam yaptı, ödülü kaptı…

Kurulduğu yıldan bu yana, ilk kez reklam veren Neredekal.com, reklamcılık ve iletişim sektörünün en prestijli yarışmaları arasında gösterilen Effie Ödülüne layık görülen tek turizm markası oldu.

10 yıl sonra reklam yaptı, ödülü kaptı…
11 Mayıs 2017 - 14:55 'de eklendi ve 1944 kez görüntülendi.

Pazarlama ve iletişim alanında dünyanın en zorlu ve itibarlı yarışmalarından biri olarak kabul edilen, Reklamcılar Derneği ve Reklamverenler Derneği tarafından düzenlenen, Effie Türkiye Reklam Etkinliği Yarışması’nın kazananları 08 Mayıs Pazartesi Conrad İstanbul Bosphorus’ta gerçekleşen bir törenle ödüllerini aldı. Reklamın performansa etkisi dalında, bronz ödülü Alice BBDO imzalı reklamı ile neredekal.com kazandı.

Bu yıl yapılan 309 başvuru arasında, sektörün önde gelen profesyonelleri, marka yöneticileri ve akademisyenlerden oluşan 18 kişilik jüri heyeti, Neredekal.com markasını, Effie Ödülleri’nde turizm kategorisinde ödül alan tek şirket olarak tescilledi.

Muazzez Abacı ile çekilen başarılı reklam filminin yayınlanmasının ardından, siteye gelen trafiğin %76 artış göstermesi, bir başarı hikayesi olarak, bu ödülün Neredekal.com markasına verilmesini sağladı. Kurulduğu yıldan bu yana, ilk kez reklam veren Neredekal.com, tüketici iç görülerini iyi değerlendirerek, ayrışan-yaratıcı reklam kampanyası sonucunda, büyük bir ivme yakalayarak pazarın en rekabetçi oyuncularından biri olarak konumlandı.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER