MarkaWorld.com
Markaworld

Sevgili Aslanlar, saat 03:25 Güneş-Uranüs mücadeleci görünümü, kişinin bir yandan huzur ve güvenliğini önemseyerek, suya sabuna dokunmadan kendisini koruma altına alışınızı işaret eder. İnsan böyle bir görünüm nedeniyle tam olarak yönünü, yolunu çizmekte zorlanabilir. Dış dünyanın şartları uygun olmayabilir veya kişi değişimden ürkebilir. Ne yapılmalıdır. Öncelikle tam olarak neyi istediğinizi tam olarak belirlemeniz gerekir. Farklı bakış açılarıyla durumunuzu ele alırsanız bir çözüm bulmanız kolaydır.

Saat 08:41-11:10 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Aklınıza gelen bir fikri, uygulamak yerine şöyle geriye çekilerek olan biteni incelemek çok daha yararlıdır. Hedefinizden şaşmadan ve ani kararlar vermeden gözden geçirmelerde bulununuz.

Saat 09:25 Güneş-Chiron görünüm etkisinde, cinsel yaşamınızı ilgilendiren konularda ve bazı meseleler üzerinde gizli saklı hareket etme ihtiyacı duyabilirsiniz. Bunlar ruhunuzu okşayıcı olmalı ve sizi rahatlatmalıdır. Duygusal sorunlarınıza, bağımlılıklarınıza veya yorgunluklarınıza iyi gelecek yöntemler üzerinde epeyce düşünebilirsiniz. Romantik ve değerlerine düşkün bir partner, kendinizi iyi hissetmenizi sağlayabilir. Siz başkalarından gelecek desteğe şu aralar fazlaca ihtiyaç duymaktasınız. Ruhunuzu tüm kirliliklerden, olumsuzluklardan arındırma arzusu içindesiniz. Bunu yapabildiğinizde fazlasıyla rahatlayacağınızın farkındasınız.

Saat 11:10 itibariyle Yengeç burcunda seyrini sürdürecek Ay etkisi altında, iç dünyanıza çekilerek, hassas olduğunuz meseleler üzerinde düşünebilirsiniz. Durgunluğunuz başkaları tarafından yanlış algılansa da, bunun üzerinde pek durmazsınız.

Şans bir ömür sizden yana olsun. Kalben sevgilerimle,

floor
SON DAKİKA HABERLERİ