MarkaWorld.com
Markaworld

Empera ile evlere pastel tonların bahar coşkusu geliyor

Deneyimli tasarım ekibiyle dünya standartlarına uygun yeni koleksiyonlar hazırlayan Empera Halı, pastel tonları, iç açıcı desenlerle şekillendiriyor. Vintage havasına modern detaylar ekleyen Taboo, cıvıl cıvıl yaşam alanları ile herkese merhaba diyor.

empera_4

Doğanın ortasında doğal ev dekorasyonu Empera ile mümkün . Günlük yaşamı, tasarım ve kalite ile birleştiren Empera “Taboo” tüm beğenileri üstüne topluyor. Pastelin ferahlığını evlerinize bu bahar “Taboo” ile geliyor.

empera_3

Farklı tarzları ortak stilde buluşturan Empera, yaratıcılığın ön planda olduğu en yeni koleksiyonunu beğeniye sunuyor. Tek rengin farklı tonlarının da kullanıldığı koleksiyon hem göze hem evlere hitap ediyor. Krem-pudra, gri-mavi, gri- mürdüm tonlarının ayrı ayrı kullanımına ek olarak farklı kombinasyonları da her zevke hitap ediyor.

empera_2

14 Nisan 2016 - 10:15 'de eklendi ve 8432 kez görüntülendi.
Etiketler :
Empera Halı: Bu bahar evler rengarenk Empera Halı: Bu bahar evler rengarenk
Confetti çocuk halıları çocukların zekâ becerilerini geliştiriyor Confetti çocuk halıları çocukların zekâ becerilerini geliştiriyor
Mekanlara şıklık katan proje halıları Mekanlara şıklık katan proje halıları
Yağlıoğlu: “Halı sektöründe tüm zorlukların aşılacağına inanıyorum” Yağlıoğlu: “Halı sektöründe tüm zorlukların aşılacağına inanıyorum”
Boyteks Halı: İhracatta hedef Amerika ve Avrupa ülkeleri Boyteks Halı: İhracatta hedef Amerika ve Avrupa ülkeleri
Hastanelerde halı kullanımı Hastanelerde halı kullanımı
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ