MarkaWorld.com
Markaworld

Empera Halı: Bu bahar evler rengarenk

Empera’da her koleksiyonun kendine has özellikleri bulunmakla birlikte hepsi en kaliteli iplikle ve en son teknoloji makinelerde üretiliyor. Bu sayede Empera halılarının yüzeyi başka halılarda hissedilmeyen ipeksi ve kadifemsi bir dokuya sahip. Özel yöntemle renklendirilmiş iplikler kullanılarak üretilen Empera’nın desenleri ve renkleri güneşten ve yıkamadan dolayı solmuyor. İp ve dokuma kalitesinin üstünlüğü sayesinde uzun ömürlü olan Empera halılarında, ilk 2 ayda görülen tozuma yok denecek kadar az.

empera_2

Koleksiyonlarında metrekareye en fazla ipi sığdırarak rekor kıran Empera, en net desen görüntüsüne sahip halı markası olma özelliğini de kazanmış durumda.

empera_3

Bazı modellerinde kullanılan “Sıfır Kenar Teknolojisi” ile daha estetik bitim noktalarına sahip olan Empera, kopmaz saçaklarıyla da farklılığını en uç noktalara kadar taşımayı başarmış.

empera1

03 Mart 2016 - 16:14 'de eklendi ve 8407 kez görüntülendi.
Empera ile evlere pastel tonların bahar coşkusu geliyor Empera ile evlere pastel tonların bahar coşkusu geliyor
Confetti çocuk halıları çocukların zekâ becerilerini geliştiriyor Confetti çocuk halıları çocukların zekâ becerilerini geliştiriyor
Mekanlara şıklık katan proje halıları Mekanlara şıklık katan proje halıları
Yağlıoğlu: “Halı sektöründe tüm zorlukların aşılacağına inanıyorum” Yağlıoğlu: “Halı sektöründe tüm zorlukların aşılacağına inanıyorum”
Boyteks Halı: İhracatta hedef Amerika ve Avrupa ülkeleri Boyteks Halı: İhracatta hedef Amerika ve Avrupa ülkeleri
Hastanelerde halı kullanımı Hastanelerde halı kullanımı
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ