MarkaWorld.com

Sektörün parlayan yıldızı Case IH Tarla tatbikatlarında çiftçilerle buluşuyor

Case IH bayisi Aslanlar Traktör, çiftçilerin hayatını kolaylaştıran yeni traktör ve ekipmanları, düzenlediği Tarla Tatbikatları etkinliğinde, çiftçilerle sahada buluşturdu.

Sektörün parlayan yıldızı Case IH Tarla tatbikatlarında çiftçilerle buluşuyor
25 Temmuz 2016 - 10:24 'de eklendi ve 2148 kez görüntülendi.

Profesyonellerin tercihi CASE IH‘in bayisi Aslanlar Traktör, Tarla Tatbikatları etkinliği kapsamında Çukurova bölge çiftçileri ile Tarsus’ta buluştu.

Case IH traktörleri ve TürkTraktör ekipmanlarının uygulamalı olarak tanıtıldığı etkinliğe sadece Tarsus ve Mersin’den değil; çevre illerden de yoğun bir katılım oldu.

aslanlar_4

Tarsus Alifakı Köyü’nde düzenlenen ve TürkTraktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İrfan Özdemir ile Aslanlar Traktör’den Mustafa Aslan-Hüseyin Aslan-Latif M. Aslan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen etkinlikte çiftçiler, CASE IH ürünlerini tarlada birebir test ederek, daha yakından tanıma imkânına sahip oldular.

aslanlar_3

TürkTraktör Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İrfan Özdemir çiftçiler tarafından büyük bir ilgiyle karşılanan ‘Tarla Tatbikatları’ ile ilgili olarak şunları söyledi: ‘Çukurova bölgesinin bereketli topraklarında TürkTraktör olarak çiftçilerimizle bir araya gelmekten gururluyuz. Adanalı bir çiftçi ailenin üyesi olarak bu toprakları ve yöre çiftçisini iyi tanıyorum. Çok eskiden beri bölgeyi ve ihtiyaçlarını bilen biri olarak şunu belirtebilirim ki; CASE IH markamız ile bu zengin toprakları işleyen ve “daha fazlasını isteyen” çiftçiler, makine müteahhitleri, birlik ve kooperatifler için tarımsal teknolojileri hizmete sunuyoruz. Dünya genelinde kaliteli, üretken, yenilikçi ve çevreci özellikleriyle hem geniş tarımsal arazilerde hem de bağ, bahçelerde kesintisiz çalışan yerli ve ithal traktörlerle 2007’den beri Türkiye pazarındayız. Dünyadaki yaklaşık 200 yıllık deneyimini Türkiye pazarına da aktaran CASE IH, sahiplerinde marka bağlılığı yaratmakta. Bu markanın kullanıcıları sürekli ürünlerin gelişimi ile çeşitliliğini takip etmektedir. Bu yüzden buradaki katılımcılara Türkiye’de ilk defa 9. Çorlu Tarımtech Fuarı’nda ürün lansmanı yapılacak olan Farmall C serisi traktörlerimizi önceden tanıtıyoruz. Bunun yanı sıra çiftçilerin hayatını kolaylaştıran GPS – uydu destekli tarımsal uygulamalı Maxxum 130 ürününü de sergiliyoruz.”

aslanlar_2

Tatbikattan keyifle ayrılan hemşerilerinin verimli ve bereketli bir hasat dönemi geçirmesini dileyerek sözlerine devam eden İrfan Özdemir; “Katılımcılardan gelen olumlu geri dönüş ile Tarla Tatbikatlarına farklı bölgelerde de tam gaz devam ediyoruz. Bugün burada bu başarılı etkinliği düzenleyen CASE IH bayimiz Aslanlar Traktör’e ise ev sahipliği için ayrıca teşekkür ederiz ” dedi.

aslanlar_5

Case IH Tarsus Bayisi Aslanlar Traktör adına konuşma yapan Mustafa Aslan-Hüseyin Aslan-Latif M. Aslan ise Case IH’in çiftçiyle güçlü ilişkiler kurma amacı çerçevesinde düzenlenen bu etkinliklere ev sahipliği yapmaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade ederek; “Case IH Tarla Tatbikatları’na büyük önem veriyoruz. Çünkü bu etkinliklerde çiftçilerimize sadece ürünlerimizi daha yakından tanıyıp deneyimlemeleri için olanak tanımakla kalmıyor; keyifli bir etkinlikte çiftçilerimiz ile buluşuyoruz. Bu vesileyle daima çiftçimizin yanında olduğumuzu kendilerine bir kez daha gösterme fırsatı bulduğumuz için mutluyuz” dedi.

 

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER