MarkaWorld.com

Tuğla, seramikle yeniden hayat buluyor

Desen, doku ve baskı çeşitliliği ile yaşam alanlarında son zamanların gözde duvar kaplaması, seramik. Tuğla görünümünde öne çıkan seramik dünyasında çeşitlilik öylesine arttı ki, duvarları gelenekselden moderne; klasikten vintage stile kadar pek çok farklı görünümle kaplamak mümkün hale geldi. Yurtbay Seramik’in tuğla koleksiyonları ile dekorasyonun bu moda trendine dair yenilikleri keşfedin.

Tuğla, seramikle yeniden hayat buluyor
13 Ekim 2016 - 13:16 'de eklendi ve 2183 kez görüntülendi.

Köklü bir mimari gelenekten ilham alan Brickstone Serisi, tanıdık ve sıcak bir dokuya farklı yorumlar getirerek, tuğla formuna yeniden hayat veriyor. Yaşam alanlarına hem çağdaş hem de geleneksel bir stil kazandırıyor. Seri, 6×25 ebatında, beyaz, rust, parlak beyaz, cotto mix, parlak cotto mix, antrasit renklerinde satışa sunuluyor.

yurtbay_3

Little Cement Serisi

Son yıllarda tasarımcıların gözdesi haline gelen, Little Cement Serisi’nde öne çıkan beton ve brüt beton yüzeyler, sadelik ve şıklığı bir arada sunuyor. Seri, 6×25 ebatında ve mat bir yüzeye sahip.

yurtbay_4

Little Stone

Yaşam alanlarının her metrekaresine uygulanabilecek taş dokulu tuğla, Little Stone Serisi’nde. Natürel dekorasyon stiline olan ilgi,  doğal taş dokusunu giderek daha fazla yaşam alanlarımızda görmemizi sağlıyor.

yurtbay_5

Little Barkod

Little Barkod Serisi, yaşam alanlarına taş dokusunun sıcaklığını getiriyor. Duvarlara samimi bir hava katan seri, 6×25 ebatında satışa sunuluyor.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER