MarkaWorld.com

Zühre, ürün portföyüne eşarp ve çanta koleksiyonu ekledi…

Yenilikçi fikirleri ve modern kesimlere sahip ürünleriyle tesettür giyimin öncü markalarından Zühre, ürün portföyüne eşarp ve çanta modellerini ekledi. Koleksiyonda yer alan 18 ayrı modelde çantalar ve 58 varyantta hazırlanan eşarplar bu ilkbaharda tesettür giyim kombinlerinin tamamlayıcısı olacak.

Zühre, ürün portföyüne eşarp ve çanta koleksiyonu ekledi…
15 Mayıs 2017 - 12:28 'de eklendi ve 1921 kez görüntülendi.

Kaliteli ve yenilikçi tasarımlara sahip pardesüleriyle kadınların beğenisini kazanan Zühre, 2004 yılından bu yana tesettür giyim modasına yön veren markaların başında geliyor. 2017 yılında ürünlerinde yenilenmeye giden Zühre, günün her anında kadınlara eşlik eden aksesuarlardan eşarp ve çantayı da portföyüne ekledi. Kadınlar artık Zühre ile modern tesettür giyiminde modayı pardesü, eşarp ve çanta kombinleriyle bir bütün olarak takip edebilecek.

zuhre_2

Zühre eşarp ve çanta modelleri tasarımları ile dikkat çekiyor
Gelişen ve sürekli kendini değiştiren moda dünyasının trendlerine uygun olarak Zühre tasarımcıları tarafından tasarlanan çanta ve eşarp modelleri kadınlara geniş bir alternatif sunuyor. 18 ayrı modelde, 5 ayrı renk seçeneği ile hazırlanan çantalar ve 11 model ile 58 varyantta hazırlanan eşarplar bu ilkbaharda tesettür giyim kombinlerinin vazgeçilmezi olacak.

Asimetrik çizgileri ve canlı renkleri ile farklılığı simgeleyen Zühre Eşarplar, bu yaz kadınların ışıltısına ışıltı katacak. Siyah, mavi ve bej tonlarında tasarlanan çantalar, 18 ayrı modelle kadınların beğenisine sunulurken, kombinlerin eşsiz parçası olmaya aday.

zuhre_3

Bütünlüğün uyumundaki şıklık
Tesettür giyimde şık, zarif ve özenli görünmenin yolu bir bütünü oluşturabilmekten geçiyor. Bunu sağlayan ise pardesüden eşarba, çantadan ayakkabıya kadar bir uyumun sağlanmasıdır. Fakat bu her zaman düşünüldüğü kadar kolay olmaz. Bir mağazada beğenilen pardesü başka bir mağazadan alınan eşarbın rengindeki ton ile uyum sağlayamayabilir ya da çantası ile dokusu uyuşmayabilir. Zühre toplam 48 mağazasında satışlarına başladığı eşarp ve çanta koleksiyonları ile tesettür modasında bütünlüğü sağlayarak şıklığı ortaya çıkartacak.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER