MarkaWorld.com

Zorlu uygulamalar için dayanıklı ve güçlü Bosch Professional Kırıcı: GSH 501

Bosch Elektrikli El Aletleri Professional serisine yeni katılan 5 kilogramlık kırıcı GSH 501, zorlu uygulamalar için dayanıklı ve güçlü bir seçenek sunuyor.

Zorlu uygulamalar için dayanıklı ve güçlü Bosch Professional Kırıcı: GSH 501
22 Haziran 2016 - 12:59 'de eklendi ve 1835 kez görüntülendi.

Bosch Elektrikli El Aletleri Professional serisi, yeni kırıcı aletleriyle en zor uygulamalarda bile beklenen dayanıklılığı ve gücü sunuyor. 5 kilogramlık kırıcı serisine yeni eklenen GSH 501, zor uygulamalar için dayanıklı ve güçlü bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor.

SDS-max uç giriş sistemine sahip Bosch kırıcılar, inşaat şantiyelerinde kullanım için tasarlanmış güçlü araçlardır. Sağlamdır ve rahat kullanım olanağı sağlar.

bosch_3

Profesyonel kullanıcıların yeni gözdesi olmaya aday GSH 501 de darbe enerjisi ile yüksek kırma performansını garanti ediyor. Güçlendirilen darbe mekanizması ile uzun süre kullanım ömrü vaat ederken, zorlu uygulamalar için geliştirilmiş yüksek giriş gücü ve darbe etkisine sahip bulunuyor. GSH 501, uygun fiyatı ve uzun kullanım ömrüyle dikkat çekiyor.

bosch_2

Daha rahat çalışma, daha az yorgunluk hissi

Yüksek performans için geliştirilmiş gövde yapısı ile darbe etkisini kullanıcıya daha az yansıtan GSH 501, yumuşak kavraması sayesinde daha rahat çalışma ve daha az yorgunluk hissi oluşturuyor. SDS Max uç girişine sahip olan yeni ürün, geliştirilmiş Vario-Lock keski pozisyonu ile daha rahat ayarlanabiliyor.

 

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER