YILIN EN İYİ KONTAKT LENS MARKASI GENTLE 80’İN ÜRETİCİSİ MARKENNOVY TÜRKİYE’DE

YILIN EN İYİ KONTAKT LENS MARKASI GENTLE 80’İN ÜRETİCİSİ MARKENNOVY TÜRKİYE’DE
25 Aralık 2015 - 11:18 'de eklendi ve 3042 kez görüntülendi.

Tasarım, üretim ve ticarileşme kapsamında dünyada ilk kez ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemi sertifikasına sahip olan, üstün özellikleri sayesinde Büyük Biritanya’da düzenlenen Avrupa Optisyen Ödülleri Yarışması’nda 2015 yılının en iyi kontakt lensi seçilen Gentle 80’i üreten Markennovy, VSY Biotechnology güvencesi ile Türkiye’de.

lens_2

VSY Biotechnology; İngiltere, Hollanda, İspanya, İtalya, Fransa ve Almanya gibi ülkelerde kişiye özel kontakt lens üretimi ile ön plana çıkan Markennovy ürün yelpazesini Türkiye’ye sunmaya başladı.

Markennovy’nin Avrupa Optisyen Ödülleri Yarışması’nda 2015 yılının en iyi kontakt lensiseçilmesinde; yüksek su içeriği ile birlikte en geniş dioptri aralığı ve en dar aks aralığına sahip olması önemli rol oynuyor.

Sferik,Torik, Multifokal ve Multifokal Torik üretim yapabilen ürün yelpazesine sahip olan Markennovy, kişilere özel üretim de yapıyor. Özel lensler, 3-4 hafta gibi kısa bir sürede son kullanıcıya ulaştırabiliyor.

 

GENTLE 80 DE YAKINDA TÜRKİYE’DE

VSY Biotechnology; Markennovy’nin inovatif yapısı sayesinde %80 su içeriği bulunan, yüksek oksijen geçirgenliği ve esneklik katsayısına sahip olan Gentle 80 isimli ürününü de yakın bir gelecekte Türkiye’deki kontakt lens kullanıcıları ile buluşturmayı hedefliyor.

VSY Biotechnology Genel Müdürü Dr. Ercan Varlıbaş, uzun yıllardır göz hekimlerine yenilikçi bakış açısıyla hizmet vermekte olduklarını belirterek; üstün konfor sağlayan aylık, 3 aylık ve yıllık kontak lens yelpazeleri ile hastaları ve hekimleri memnun edeceklerini söyledi.

İLGİLİ HABERLER