MarkaWorld.com

Yeni nesil ofis trendleri Mod Tasarım’dan

Klasikleşen ofis algısına yepyeni bir boyut kazandırma mottosuyla, 2002 yılında sektöre adım atan Mod Tasarım, çalışma alanlarını yeniden tanımlıyor. Çalışan sağlığını ve konforunu temel ilke olarak benimseyen Mod Tasarım, kurulduğu günden bu yana, inovatif bakış açışı ve sektöre dinamizm katan tasarımları ile mobilya, kişisel ofis ve seperasyon sistemleri üreterek hızlı büyümesini sürdürüyor.

Yeni nesil ofis trendleri Mod Tasarım’dan
08 Haziran 2016 - 9:32 'de eklendi ve 1674 kez görüntülendi.

Beklentileri ve motivasyonları farklı jenerasyonların iş hayatında bir arada çalışması, teknoloji ve iş yapma şekillerindeki hızlı gelişmeler, ofis ortamında da büyük bir değişimi tetikledi. Yaşanan bu değişimin sonucunda, ofislerde verimliliği artırmak için farklı ihtiyaçların ortaya çıktığını ifade eden Mod Tasarım Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Sicim konuyla ilgili yaklaşımlarını şu şekilde özetledi;

mod_2

“Günümüzde çalışan kişilerin verimliliğini etkileyen en önemli faktörler sağlık, ergonomi ve rahatlıktır. Dolayısıyla uzun saatler geçirilen ofis ortamında, aydınlatma, ses yalıtımı, havalandırma, ofis mobilyalarının konforu, sosyalleşmeye imkan veren alanlar gibi birçok faktörün birlikte ele alınması gerekir. Ayrıca açık ofis ortamları yaratırken çalışanlar için özel ve kişisel alanlar oluşturulması da önemlidir. Biz bu bakış açısıyla tüm ofis ihtiyaçlarına tek elden cevap verebilmek için, Mod Tasarım çatısı altında Ofisci, Rubiby ve Seperasyon Sistemleri markalarımızla özelleşmiş hizmet sunuyoruz.”

mod_4

Rubiby, çağrı merkezlerinde verimliliği en üst seviyeye taşıyor

“Çağrı merkezleri çok dinamik büyümeler yaşıyor. Bu noktadan hareketle 2006 yılında Rubiby markasını oluşturduk. Çağrı merkezlerinde doğru alan seçimi çalışan verimliliği ve yapılan işin kalitesini artırmak için çok önemli. Doğru alana, doğru yapıyı ve çalışan sayısını yerleştirmeniz gerekiyor. Bu konuyla ilgili sektörün personel döngü hızı yüzde 25’lerin çok üzerine çıkmaya başladı. Eğer kaliteli ve işlevsel bir alan oluşturursanız ve düzgün bir kişisel alan sunarsanız insanlar mutlu ve verimli bir şekilde çalışırlar ve sirkülasyon azalır. Biz Rubiby markamızla çağın gerekliliklerine uygun, dinamik ve modern bakış açısı ile ergonomik, ekonomik ve sürdürülebilir çözümler sunarak, çağrı merkezlerinde verimliliği en üst düzeye taşımayı amaçlıyoruz.”

mod_3

Seperasyon sistemleri ile kişisel alanlar yaratıyoruz

“Açık ofislerin her türlü ihtiyaçlarını karşılamak fikri ile kurduğumuz Seperasyon sistemleri ile çoklu çalışma ortamlarında çalışanlara kişisel yaşam alanları tasarlıyoruz. Günümüzde açık ofis sistemleri denildiğinde akla ilk gelen çoklu çalışma grupları ve tavana kadar ulaşmayan seperatör sistemleridir. Ofisler artık oda oda bölünmüş ve ayrıştırılmış bir çalışma prensibinden, herkesin göz önünde olduğu şeffaf bir yönetim tarzını da benimsiyor. Özellikle plaza katı ofislerin hızla çoğaldığı çağımızda, merkezi aydınlatma ve havalandırma sistemleri yaygınlaştığından, ofislerde kişisel alanlar, masaları çevreleyen ve özel bir alan algısı yaratan alçak seperasyon dediğimiz yapılarla ofisler daha ferah ve kullanışlı hale geliyor.

Mod Tasarım olarak, hem mekân, hem masa arasında dekorasyonel unsur olarak kullandığımız seperatörlerle ofislere yeni bir soluk katarken, açık ofis çalışanlarının konforunu ve ofislerin şıklığını en üst seviyeye taşımayı hedefliyoruz.”

mod_5

Ofisci ile ofisleriniz modern ve göz alıcı

“Mod Tasarım çatısı altında faaliyet gösteren bir diğer markamız olan Ofisci ile doğru kombinleri oluşturarak verimli ve kullanışlı ofisler dizayn ediyoruz. Günün büyük bir bölümünü işyerinde geçiren yöneticilerin ve çalışanların, çalışma alışkanlıklarına ve yaşam tarzlarına uygun mobilyalar tasarlayan Ofisci markamızla işyerlerinin karakterine uygun malzemeleri seçerek, ferah çalışma alanları yaratıyoruz.

Özgün tasarımları, müşteri odaklı yaklaşımı ve fonksiyonel çözüm önerileri ile Mod Tasarım olarak amacımız; mutlu çalışanların olduğu, verimli, etkin ve farklı ofisler yaratmaktır.”

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER