MarkaWorld.com

Yeni nesil kule vinçlerle tanışmaya hazırlanın

TeknoVinç, iş ortaklığını yürüttüğü Potain tarafından geliştirilen yeni nesil ve gelişmiş kule vinç kontrol sistemi olan CCS’yi (Crane Control System), Türkiye inşaat sektörü ile tanıştırmaya hazırlanıyor. MDT CCS ve MDT CITY CCS modelleri ile Türkiye’de satışına başlanan kule vinçlerin, bu ileri teknoloji sistem sayesinde yük kaldırma performansları da artıyor.

Yeni nesil kule vinçlerle tanışmaya hazırlanın
12 Haziran 2016 - 9:30 'de eklendi ve 1361 kez görüntülendi.

TeknoVinç, Almanya’da düzenlenen ve dünyanın en büyük inşaat makineleri fuarı olan Bauma 2016’da POTAIN tarafından lansmanı gerçekleştirilen CCS (Crane Control System) teknolojisini, Türk müteahhitlerle buluşturuyor. POTAIN kule vinçlerin ve STROS dış cephe personel malzeme asansörlerinin satış, pazarlama ve satış sonrası hizmetlerini 30 yılı aşkın süredir yürütmekte olan TeknoVinç, yeni nesil kule vinç olarak adlandırılan MDT CCS ve MDT CITY CCS modellerinin satışına başladı.

Potain tarafından geliştirilen yeni nesil ve gelişmiş kule vinç kontrol sistemi olan CCS (Crane Control System), şantiyelerde kule vinç kullanım ezberini bozuyor. Kaldıracağı yük miktarına göre operatörün uygun gördüğü hassasiyete veya sürate bu teknolojik sistem sayesinde erişilebildiği gibi, aynı zamanda kule vinçlerin yük kaldırma performansı da artırıyor. İşletmeye alma süresini de kısaltan bu yeni sistem sayesinde, karlılık oranını da artırmak mümkün.

Kule vincin tüm hareketlerinde çok hassas bir kontrol sağlayan CCS (Crane Control System) bilgisayar destekli “start” “stop” özelliğini de kullanıcılarına sunuyor. Bu yeni nesil kule vinç kontrol sistemi, sahip olduğu Crane Star Diag özelliği ile olası arızalar konusunda operatörleri önceden uyarabiliyor.  Kişiselleştirilmiş operatör ayarları, ergonomik operatör kabini ve kule vince ait tüm ayarların tek bir ekrandan kolaylıkla yapılabildiği “Jog Dial” özelliği ile de, operatörlerin konforunu farklı bir boyuta taşıyor.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER