MarkaWorld.com

Yazı keyifle karşılamak isteyenlere Daikin’den kampanya

İklimlendirme sektörünün dünya devi Daikin, kavurucu yaz sıcaklarını serin serin karşılamak isteyenleri mutlu edecek bir kampanya başlattı. Daikin’in üstün teknolojili ve enerji tasarruflu klimalarını tüketici ile buluşturmak amacıyla düzenlediği kampanya, Tegora serisi klimalarda 15 Haziran’a kadar yüzde 15 indirim ve 5 yıllık garanti süresi sunuyor.

Yazı keyifle karşılamak isteyenlere Daikin’den kampanya
26 Mayıs 2016 - 15:56 'de eklendi ve 1368 kez görüntülendi.

Gelişmiş teknolojisi ile kullanıcılarına enerji verimliliği yüksek, konforlu bir iklimlendirme sunan Daikin, yaz sezonunu indirimle açtı. Dünya iklimlendirme sektörünün 90 yıllık uzman markası, kavurucu sıcaktan korunmak, yazı serin karşılamak isteyenler için indirim kampanyası başlattı.

Sezonu “%15 İndirim ve 5 Yıl Garanti Süresi ile” sloganı ile açan Daikin, yaz boyunca iklimlendirme konforu yaşamak isteyenleri, uygun koşullarda klima sahibi olmaya davet ediyor. Daikin, tasarruf ve konforu bir arada yaşamak isteyenlere Tegora serisi klimalara hem indirimli fiyattan, hem de taksitle sahip olma imkanı sunuyor. İklimlendirme konforu yaşamak isteyen herkesi klima sahibi yapmayı hedefleyen Daikin, 15 Haziran 2016 tarihine kadar sürecek olan kampanya ile en beğenilen modellerinden olan Tegora klimalarda yüzde 15 indirim uyguluyor. Daikin, bu kampanya ile Tegora sahibi olacak klima kullanıcılarına 5 yıllık da garanti süresi sunuyor.

WORLD CARD SAHİPLERİNE 12 TAKSİT

Ayrıca bu indirim kampanyası ile Yapı Kredi Bankası World Card sahipleri, indirimin yanı sıra taksit olanağından da yararlanabiliyor. Bu yazı serin ve konforlu geçirmek isteyen Yapı Kredi Bankası World Card sahipleri, 15 Haziran 2016 tarihine kadar Daikin’in tüketici ve çevre dostu Tegora serisi klimalarına 12 taksit imkanı ile sahip olacak.

daikin_22

TASARRUF VE KONFOR BİR ARADA

Farklı iklim ve ortam koşullarında yüksek enerji tasarrufu ve kullanım konforunu birlikte sunan Tegora serisi klimaları kullanıcıların tüm beklentilerini karşılıyor. Avrupa’daki yeni sezonsal verimlilik enerji yönetmeliklerine göre geliştirilmiş yeni bir inverter klima serisi olan Tegora Seasonal, farklı iklim ve ortam koşullarında yüksek enerji tasarrufu ve kullanım konforunu düşük işletme maliyeti ile birlikte sunuyor. 22 dB(A)’den başlayan düşük ses seviyesi ve şık tasarımı ile her ortama uyum sağlayan Tegora Seasonal Serisi Klimalar, 9.000-21.000 Btu/h aralığında sahip olduğu 4 farklı kapasite ile sezonsal soğutma ve ısıtma verimi A+ enerji sınıfına ulaşıyor. Konforlu Üfleme Modu(*) ile soğuk ya da sıcak havanın vücudu direkt etkilemesini önlemek için uygun kanat pozisyonu seçiyor.

Tegora aynı zamanda gece siz uyurken vücudun sıcaklık değişimine uyumlu bir salınımı takip ederek Rahat Uyku Modu(**) ile konforlu bir uyku ortamı sağlıyor. Güçlü Modu ile 20 dakikalık bir sürede ortamın hızlı bir şekilde soğutulmasını ya da ısıtılmasını sağlayan Tegora, Ekonomi Modu ile güç tüketimini sınırlandırabiliyor.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER