MarkaWorld.com

Yaz döneminde acil enerji ihtiyacına çözüm Aksa’dan

Dünyanın önde gelen jeneratör üreticileri arasında yer alan Aksa, dönemsel ve sürekli enerji ihtiyacını karşılamada Türkiye’nin en büyük kiralık jeneratör filosuyla hizmet veriyor. Keşif, montaj, servis ve nakliye çözümleri ile paket servis sunan Aksa Kiralama, yaz döneminde organizasyonlardan, film setlerine, kamp etkinliklerinden konserlere kadar acil enerji ihtiyacına çözüm sağlıyor.

Yaz döneminde acil enerji ihtiyacına çözüm Aksa’dan
22 Haziran 2016 - 10:37 'de eklendi ve 1412 kez görüntülendi.

Kullanım alanına göre farklı ürün yelpazesiyle hizmet veren Aksa, enerji ihtiyacına Aksa Kiralama hizmeti ile çözüm getiriyor. Aksa Jeneratör, kiralamanın yanında satış sonrası hizmet desteğiyle de kesintisiz enerjiyi garantiliyor.

Kiralamaya hazır bin adet jeneratör

Aksa Kiralama, benzinli ve dizel jeneratör gruplarından oluşan geniş ürün yelpazesi ve deneyimli kadrosu ile ihtiyaca göre jeneratörü kiralama imkanı sağlıyor. Aksa Kiralama, acil enerji ihtiyaçlarına ise mobil jeneratörler ile çözüm sağlıyor. Aksa Kiralık Mobil Jeneratörler; Türkiye’de ilk defa acil enerji gereken durumlar için tasarlandı. Mobil Jeneratörler, 400 kVA’ya kadar tek mobil jeneratör ile, 1200 kVA’ya kadar kullanıcı sahasına ulaşmalarına takiben senkron vaziyette enerji veriyor.

Jeneratör kiralama konusunda hızlı çözümler ürettiklerini dile getiren Aksa Kiralama Genel Müdürü Murat Dönmez; “1995 yılından beri yurtiçi ve yurtdışında jeneratör kiralama faaliyetleri gerçekleştiriyoruz. Aksa olarak özellikle kiralama tarafında oldukça aktifiz. Türkiye’nin en büyük filosuna sahibiz. Türkiye’de bin adet kiralamaya hazır jeneratörümüz bulunuyor. Türkiye’nin büyük şehirlerinde lojistik merkezlerimizle hizmet vermeye devam ediyoruz” dedi.

aksa_3

Büyük organizasyonların tercihi Aksa

Büyük projelerde elektrik kesintileri nedeniyle ortaya çıkabilecek maddi ve manevi kayıpların önüne jeneratör kiralama ile geçilebiliyor.

Aksa Kiralama Genel Müdürü Murat Dönmez “Müşterilerimizin ihtiyaçları, sunduğumuz çözümlerde belirleyici oluyor. Büyük organizasyonların tercihi olan Aksa Dizel Jeneratörlerimiz sürekli güç kaynağı olarak festivallerde, konser düzenlenen alanlarda, stadyumlarda, film setlerinde ve naklen yayın sistemlerinde kullanılabiliyor. Üretimin hızlı ve güvenilir sürdürülmesi gereken ortamlarda ise yaşanan elektrik kesintileri hem maddi, manevi hem de zamanlama olarak bizlerde telafisi kolay olmayan kayıplara neden oluyor. Bu tip olayların henüz gerçekleşmeden önüne geçilmesi Aksa Jeneratör’ün üstlendiği misyon olarak büyük önem taşıyor.” dedi.

Aksa Jeneratör, Harbiye Açık Hava Konserleri, Fetih Kutlamaları gibi projelerin yanı sıra NATO ve Birleşmiş Milletler toplantıları gibi büyük organizasyonların da tercihi oluyor.

 

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER