MarkaWorld.com

Yataş, Arnavutluk’ta ilk Enza Home mağazasını açtı…

Yatak, ev tekstili ve mobilya sektörünün kalitesiyle fark yaratan markası Yataş Grup, Arnavutluk’taki ilk mağazasını başkent Tiran’da açtı.

Yataş, Arnavutluk’ta ilk Enza Home mağazasını açtı…
31 Mart 2017 - 10:15 'de eklendi ve 1556 kez görüntülendi.

Yurtiçi ve yurtdışı mağaza yatırımlarıyla büyümeye devam eden Yataş Grup’un Arnavutluk’taki ilk Enza Home mağazası, başkent Tiran’da faaliyete başladı.

Tiran’da önemli bir iş merkezi içerisinde yer alan Enza Home mağazasının açılış törenine, Yataş Grup CEO’su Nuri Öztaşkın, Yataş Grup Uluslararası Satışlar Direktörü Mutlu Meşelik ve Türkiye Cumhuriyeti Tiran Büyükelçisi Hidayet Bayraktar katıldı.

Mobilya, yatak ve ev tekstilinde birbirinden farklı ürünler sunacak Enza Home mağazası, tek kat üzerine 2.000 metrekarelik bir alanda hizmet verecek.

yatas_2

Nuri Öztaşkın: “Yataş Grup olarak yurtdışı yatırımlarımıza devam ediyoruz”.

Yataş Grup CEO’su Nuri Öztaşkın, açılışta yaptığı konuşmada, “Türkiye’de halka açık şirketler arasında en hızlı büyüyen şirket seçildik. Yatırımlarımıza tüm hızımızla devam ediyoruz. Yataş Grup olarak yurtdışında 55. mağazamızı Arnavutluk’un başkenti ve en büyük şehri Tiran’da açtık. 2017 yılında 80’i yurtiçinde, 27’si ise yurtdışında olmak üzere 100’ün üzerinde yeni mağaza açmayı planlıyoruz” dedi.

Yataş Grup, keyifli alışveriş deneyimini ulaşılabilir fiyatlarla müşterilerine sunan Enza Home mağazasını Tiran’da deneyimlemeye davet ediyor.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER