MarkaWorld.com

Yapı Kredi, ramazanda da müşterilerinin yanında

Yapı Kredi, Worldcard kampanyası ve bireysel ihtiyaç kredisiyle Ramazan ayı ve Ramazan Bayramı boyunca tüm harcamalarında müşterilerine özel kampanyalarla destek oluyor.

Yapı Kredi, ramazanda da müşterilerinin yanında
15 Haziran 2016 - 11:21 'de eklendi ve 1404 kez görüntülendi.

Yapı Kredi, Ramazan süresince akraba ziyaretleri, bayram alışverişi, bayram tatili hazırlıkları için nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyen müşterilere bayrama özel bireysel ihtiyaç kredisi sunuyor. Kampanyadan yararlanmak isteyen tüketiciler, 6 Haziran – 8 Temmuz tarihleri arasında, günde yalnızca 10 TL ödeyerek 36 ay vade ile 9000 TL Bireysel İhtiyaç Kredisi kullanabilecekler.

Kampanya için tüketiciler kredi başvurularını Yapı Kredi ATM’leri aracılığıyla, kredisimdi.com.tr’den, SMS yoluyla “Bireysel (boşluk) TCKN (boşluk) Aylık net geliri” yazıp 4411’e mesaj atarak veya İnternet ya da Mobil Şube’den kolayca yapabiliyor. Ayrıca 444 0 444 numaralı Yapı Kredi Telefon Bankacılığı aranarak ya da en yakın Yapı Kredi şubesi ziyaret edilerek de kampanyaya başvurulabiliyor. Yapı Kredi’de ön onaylı limiti bulunan müşterilerimiz ise yeterli limitlerinin olması durumunda ister şubelerimize gelerek, ister şubeye gitmeden Yapı Kredi İnternet Bankacılığı, Mobil Şube ve Çağrı Merkezi kanallarımız aracılığı ile Bayram Kredisi’nden yararlanabilecekler.

Ayrıca 3 Haziran – 10 Temmuz 2016 tarihleri arasında gerçekleşen Worldcard Ramazan Kampanyası kapsamında, müşteriler tüm bireysel kredi kartları ve TLcard’ları ile yapacakları ilk 100 TL’lik alışveriş sonrası her 100 TL’lik harcamaya 10 TL, toplamda ise 50 TL Worldpuan kazanıyor. Kampanyaya Yapı Kredi Cüzdan uygulamasıyla katılanlar ise altıncı 100 TL’lik alışverişlerine ek olarak 10 TL Worldpuan ile toplamda 60 TL Worldpuan kazanıyor.

Market, giyim, çok katlı mağaza, ayakkabı, kozmetik, aksesuar, kafe, restoran, fast-food sektörlerindeki Yapı Kredi World Üye İşyerleri’nde geçerli olacak kampanyadan, Yapı Kredi bireysel kredi kartlarının ve bireysel TLcard’larının yanı sıra Albaraka ve Vakıfbank Worldcard’lar da faydalanabiliyor.

Yapı Kredi Cüzdan uygulamasından kampanyaya katılmak için “Kampanyalar” alanındaki “Bana Özel” bölümünden “Katıl” butonuna basmak yeterli oluyor. Kampanyaya SMS ile katılmak için RAMAZAN yazıp bir boşluk bırakarak müşteri numarasının 4454’e SMS olarak gönderilmesi gerekiyor. Kampanya ile ilgili detaylı bilgiye worldcard.com.tr’den ulaşılabiliyor.

 

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER