MarkaWorld.com

Yalıda muhteşem kutlama…

“Uluslararası Caz Günü, Sait Halim Paşa Yalısı’nda caz müziğinin usta ismi, ünlü caz sanatçısı Kerem Görsev’le kutlandı…

Yalıda muhteşem kutlama…
01 Mayıs 2017 - 10:20 'de eklendi ve 1942 kez görüntülendi.

Sait Halim Paşa Yalısı’nda caz severler, UNESCO tarafından ilan edilen “Uluslararası Caz Günü” nü ünlü caz sanatçıları Kerem Görsev, Kağan Yıldız ve Ferit Odman Trio’nun muhteşem müziği ile kutladı. İnsanlar arasında barışı, birliği, beraberliği ve diyalogu artırıcı bir güç olan caz hakkında farkındalık yaratmayı amaçlayan “Uluslararası Caz Günü”nde, Kerem Görsev, Kağan Yıldız ve Ferit Odman Trio konuklara unutulmaz bir müzik ziyafeti sundular. Yoğun bir medya katılımının olduğu etkinlikte cazseverler, birlik ve barış için bir sembol olan cazın keyfini yaşadılar.

sait_halim_pasa_4

UNESCO tarafından ilan edilen “Uluslararası Caz Günü”nde Türkiye’nin en beğenilen caz müzisyenlerinden Kerem Görsev, kontrbasta Kağan Yıldız ve davulda Ferit Odman ile Sait Halim Paşa Yalısı’nda sahne aldı. 17. albümü Spring Water’ın lansman konserleri arasında yer alacak bu performans ayrıca Kerem Görsev’in piyanoyla tanışmasının 50. yılına denk geliyor. Bu yıl müzik hayatının 50. Yılını kutlamakta olan duayrn prodüktör İzzet Öz’de dostlarını yalnız bırakmadı.

sait_halim_pasa_2

Siemens Ev Aletleri’nin sponsorluğunda düzenlenen “Kahvaltı ve Caz Keyfi” Sait Halim Paşa Yalısı’nın ödüllü şefi tarafından hazırlanan lezzetli açık büfe ikramlarla başladı ve caz konseri eşliğinde devam etti. Konuklar, executive şef Oktay Özgün’ün mantarlı mini kişi, zencefilli mercimek çorbası, güveçte sıcak tahin helvası ve sağlık tutkunları için ev yapımı şekersiz erik kompostosu ve özel aromalı detoks suları ile lezzetli bir Pazar kahvaltısı yaptılar, boğazın maviliklerine karşı harika bir caz konseriyle keyifli bir tatil günü yaşadılar.

sait_halim_pasa_3

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER