MarkaWorld.com

Yalıda 30 Nisan Pazar günü “Uluslararası Caz Günü” kutlaması…

“Uluslararası Caz Günü” Sait Halim Paşa Yalısı’nda caz müziğinin usta ismi, ünlü caz sanatçısı Kerem Görsev’le kutlanacak.

Yalıda 30 Nisan Pazar günü “Uluslararası Caz Günü” kutlaması…
24 Nisan 2017 - 14:30 'de eklendi ve 2082 kez görüntülendi.

Birlik ve barış için bir sembol olan caz, her Pazar muhteşem Boğaz manzarası eşliğinde Sait Halim Paşa Yalısı’nın tarihi atmosferinde “Siemens Ev Aletleri ile Kahvaltı ve Caz” keyfinde müzik ve lezzet severleri buluşturuyor.

UNESCO tarafından ilan edilen “Uluslararası Caz Günü” her yıl 30 Nisan’da çeşitli etkinliklerle kutlanıyor. İnsanlar arasında barışı, birliği, beraberliği, iş birliğini ve diyalogu artırıcı bir güç olan caz hakkında farkındalık yaratmayı amaçlayan “Uluslararası Caz Günü”, Sait Halim Paşa Yalısı’nda ünlü caz sanatçısı Kerem Görsev’le kutlanacak.

sait_halim_pasa_2

Bu yıl pazar gününe rastlayan 30 Nisan “Uluslararası Caz Günü”nde Türkiye’nin en beğenilen caz müzisyenlerinden Kerem Görsev, kontrbasta Kağan Yıldız ve davulda Ferit Odman ile Sait Halim Paşa Yalısı’nda sahne alacak. 17. albümü Spring Water’ın lansman konserleri arasında yer alacak bu performans ayrıca Kerem Görsev’in piyanoyla tanışmasının 50. yılına denk geliyor.

sait_halim_pasa_3

Siemens Ev Aletleri’nin sponsorluğunda düzenlenen “Kahvaltı ve Caz Keyfi”, 10.30’da Sait Halim Paşa Yalısı’nın ödüllü şefi tarafından hazırlanan lezzetli açık büfe ikramlarla başlayıp 11.15’da caz konseri eşliğinde 13.30’a kadar devam ediyor. Menüde öne çıkan lezzetler arasında Executive Şef Oktay Özgün’ün mantarlı mini kişi, zencefilli mercimek çorbası, güveçte sıcak tahin helvası yer alıyor. Sağlık tutkunlarını ise ev yapımı şekersiz erik kompostosu ve özel aromalı detoks sular bekliyor.

sait_halim_pasa_4

Ajandanıza not edin lütfen! Afiyet olsun, iyi eğlenceler…

Kahvaltı Saatleri: 10.30 – 13.30

Katılım ücreti KDV dahil 175TL

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER