MarkaWorld.com

VitrA ile hayallerini tasarla…

Yaşamı güzel kılan her yeniliğin önce bir hayalle başladığına inanan ve müşterilerini hayal kurmaya davet eden VitrA’nın VitrA ile Hayallerini Tasarla temalı reklam filmi gösterimi ve yarışması, eş zamanlı olarak başladı.

VitrA ile hayallerini tasarla…
24 Mart 2016 - 14:27 'de eklendi ve 2387 kez görüntülendi.

VitrA’nın yeni reklam filminde, bir kadının, VitreAlity sanal uygulamasıyla tasarladığı banyoyla ailesine sürpriz yapması ve hayalini gerçeğe dönüştürmesi anlatılıyor. Reklam, farklı alanlarda sayısız hayali gerçekleştiren VitrA’nın her yaşa, beğeniye ve beklentiye yönelik ürün çeşitliliğine vurgu yapıyor. Alametifarika imzasını taşıyan filmin yönetmenliğini Bora Egemen yaptı. Reklam müziğinin söz ve bestesinin yapımını Nilinişleri üstlenirken, seslendirmesi Seçil Çetinkaya tarafından gerçekleştirildi.

vitra_3

Türkiye’nin 7 bölgesinde yaşayanları, hayalindeki banyoyu tasarlamaya davet eden VitrA ile Hayallerini Tasarla yarışması ise www.vitrailehayallerinitasarla.com üzerinden başvuruda bulunanlar arasından seçilecek 7 kişinin hayalindeki banyoyu, gerçeğe dönüştürecek.

vitra_2

Katılımcıların VitrA ürünleriyle tasarlayacağı banyoları, kendi hayallerini gerçekleştirmiş ünlülerin yanı sıra, Türkiye’nin önemli dekorasyon yayınlarının genel yayın yönetmenleri değerlendirecek. Yarışmanın jürisi; gazeteci Ayşe Arman, voleybolcu Neslihan Demir Güler, tasarımcı Erdem Akan, mimar Paolo Giachi, Banu Yentür, Yasemin Savcı, Sevda Barandır, Serra Akıncı, Seda Türen, Fulya Bozkurt, Fatma Müyesser Özel, Ebru Kılıç Solmaz, Esra Aytekin ile ve Bahar Aykaç’tan oluşacak.

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER