MarkaWorld.com

Vintage severlere Penta Banyo’dan History serisi

Değişen yaşam alanları, modern dokunuşlar barındıran mimari tasarımların sıkça görülmeye başlandığı günümüzde, tarihi dokulardan vazgeçemeyenler Vintage tasarımlara yönelmeye başladı. Amiyane tabirle antika denilen ürünler ve dekorasyon önerileri de Vintage severlerin rağbet gösterdiği bir diğer alan oldu.

Vintage severlere Penta Banyo’dan History serisi
13 Temmuz 2016 - 15:40 'de eklendi ve 1624 kez görüntülendi.

Tasarımlarında kullanıcılarının zevklerini yansıtan ürün gamına önem veren Penta Banyo, History Serisi ile Vintage severlere alternatif bir tasarım sunuyor. Tarihin dokusunu banyolara taşımak isteyenler için özel bir seri olan History, banyo armatürleri ile beklenenin ötesinde bir kullanım alanı oluşturuyor.

Özellikle hamam kültürü olan kullanıcıların tercih ettiği History Serisi, hem küçük hem de büyük banyolar için ideal bir tasarıma son dokunuşu gerçekleştiriyor.

History Serisinin hikâyesine değinen Penta Banyo Pazarlama Koordinatörü ve Yönetim Kurulu Üyesi İsa Baş, “ History serisini tasarlarken amacımız, Türk hamam kültüründe gördüğümüz o altın-bronz karışımlı mat ve zarif dokunun modern banyolarda hayat bulmasını sağlamak oldu. Penta Banyo olarak kişiselliğe önem verdiğimiz tasarımlarımızda kullanıcılarımızın banyo keyfini hem zevklerini hem de rahatlamak için tercih ettikleri alanlara yansıtabilmelerini sağladığımıza inanıyoruz. Ürün gamı açısından oldukça zengin bir portföyümüz bulunuyor. Vintage severlerin en çok tercih ettiği banyo armatürü arasında History Serimizin olması da çalışmalarımızda kişiselleştirmeye verdiğimiz önemi gösteriyor.” dedi.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER