MarkaWorld.com

Türkiye’nin gençleri Erbakan Malkoç’u seçti…

Gençlerin oylarıyla Türkiye’nin “En”lerinin seçildiği “Türkiye Gençlik Ödülleri”, 16 Mayıs Salı akşamı Grand Pera Emek Sahnesi’nde görkemli bir törenle sahiplerini buldu. Otomobil dönüşümünde dünyanın sayılı markalarından birini kuran ve başarısı Amerika’dan, Avrupa’dan tescilli Erbakan Malkoç, ödüllerinin arasına bir yenisini daha ekleyerek “En İyi Girişimci” ödülüne layık görüldü.

Türkiye’nin gençleri Erbakan Malkoç’u seçti…
19 Mayıs 2017 - 10:50 'de eklendi ve 1008 kez görüntülendi.

MCD Gençlik Kulübü, MCD Gençlik Ajansı ve Dünya Gençlik Politikaları Derneği işbirliği ile 16 Mayıs Salı akşamı Grand Pera Emek Sahnesi’nde düzenlenen “Türkiye Gençlik Ödülleri”, görkemli bir törenle 3. kez sahiplerini buldu. Türkiye’de gerçekleştirilen en geniş kapsamlı kategori oylaması özelliğini taşıyan “Türkiye Gençlik Ödülleri”, iş, sanat ve spor camiasından birçok ünlü markayı ve ismi bir araya getirdi.

Sinema, müzik, TV programı, marka gibi 43 kategoride, 430 adayın kıyasıya yarıştığı geceye, gençlere ilham veren Türkiye’nin en önemli iş insanları da katılım gösterdi. Demet Mutlu’nun “En İyi İş Kadını”, Ali Sabancı’nın “En İyi İş Adamı”, Torku’nun “En İyi Marka” ödülünü aldığı gecede, “En İyi Girişimci” ödülü kategorisinde ise ödülü kucaklayan kişi, kurduğu DizaynVip firması ile Türkiye’de otomobil dönüşümü ve tasarım tasarım teknolojileri sektörünü başlatan, dünyada otomobil dönüşümü konusunda tüm ezberleri bozan Erbakan Malkoç oldu.

“En İyi Girişimci” ödülünü Türkiye’nin gençleri adına alan DizaynVip Group Başkanı Erbakan Malkoç, ödül alırken şu açıklamalarda bulundu: “Ülkemizin geleceği gençlerimizin içindeki kıvılcımı harekete geçirebilmek için Türkiye’nin her bölgesindeki üniversitelere giderek konferanslar veriyorum. Yoğun iş programım arasında çoğu zaman günde iki saat uyuyarak üniversite öğrencileriyle bir araya geliyorum. Çünkü hayatına dokunulan her gencin, bu ülkeyi aydınlatacak bir ışık olduğuna inanıyorum ve geleceğimiz tabii ki bu ışıklarla aydınlatılacaktır. İşte böyle pırıl pırıl gençler tarafından ‘En İyi Girişimci’ ödülüne layık görülmem benim için büyük bir onurdur.” dedi.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER