MarkaWorld.com

Trendy Lounge & Bar’da Evrencan Gündüz ve Can Gox rüzgarı esecek…

Sheraton İstanbul Ataköy Hotel içerisinde yer alan Trendy Lounge & Bar’da 24 Mart akşamı Blues’un efsanevi sanatçısı merhum Asımcan Gündüz’ün oğlu Evrencan Gündüz, 25 Mart akşamı da yaptığı “Anadolu Blues” müziğiyle ön plana çıkan Can Gox sahne alacak.

Trendy Lounge & Bar’da Evrencan Gündüz ve Can Gox rüzgarı esecek…
22 Mart 2017 - 8:19 'de eklendi ve 1178 kez görüntülendi.

Yeşil ve mavinin buluştuğu Sheraton İstanbul Ataköy Hotel bünyesinde misafirlerini ağırlayan Trendy Lounge & Bar, 24 Mart Cuma ve 25 Mart Cumartesi akşamları canlı performanslara sahne olacak.

Evrencan Gündüz, bir kez daha Trendy Lounge & Bar’da

Müziğe olan ilgisi çok erken yaşlarda başlayan, 14 yaşından bu yana gitar çalan ve aynı zamanda Blues’un efsanevi sanatçısı merhum Asımcan Gündüz’ün oğlu Evrencan Gündüz, 24 Mart akşamı, Trendy Lounge & Bar’da bir kez daha sahne alarak sevenleriyle buluşacak.

sheraton_2

Trendy Lounge & Bar, Can Gox ile Isınacak

Yaptığı müziği “Anadolu Blues” olarak adlandıran, müzik otoriteleri tarafından sesi merhum Cem Karaca’ya benzetilen Can Gox, 25 Mart akşamı Trendy Lounge & Bar’da sahne alacak. Can Gox, sahnede ve stüdyo çalışmalarında Neşet Ertaş’ı, Cem Karaca’yı, Müslüm Gürses’i seslendirirken, Tom Waits, Bob Dylan gibi dünyaca ünlü sanatçılardan da eserler çalıp söylüyor.

sheraton_3

Trendy Lounge & Bar’da hafta içi ve hafta sonu gerçekleşen performansları dinlemek için biletler, Biletix’te…

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER