MarkaWorld.com

Terraco Superwood ile ahşabın doğallığı mekanlarınızda…

Boya ve yapı kimyasalları sektörünün öncü firmalarından Terraco, binalarda değişen konfor anlayışına en uygun çözümleri sunuyor. Yenilikçi ve dikkat çeken ürünleriyle Terraco, yapı sektörünün öncelikli ihtiyaçlarına hitap edecek zengin ürün gamına sahip.

Terraco Superwood ile ahşabın doğallığı mekanlarınızda…
09 Mayıs 2016 - 13:32 'de eklendi ve 2023 kez görüntülendi.

Dış cephelerde yeni ürünleriyle trend yaratan Terraco’nun sektöre kazandırdığı ahşap görünümlü, akrilik esaslı boyası Superwood, yüksek kalitede, su bazlı dekoratif bir cephe boyası. Superwood ile özgün ve dayanıklı aynı zamanda doğal, zarif ekonomik mekanlar yaratabilirsiniz.

Yaşam alanlarına ahşap görünümü vaad eden Terraco Superwood serisi, hava koşullarına karşı dirençli ve her türlü iklim koşuluna dayanıklıdır. Kullanıldığı yüzeylerde uzun süre kir tutmayan Superwood’da 13 standart renk seçeneği söz konusu iken, özel çalışmalar çerçevesinde renk seçeneği sonsuza uzanmaktadır. Superwood macun uygulaması yapılmış duvarlarda ideal bir cephe boyası olup, halen yurt dışı ve yurt içinde birçok prestijli projede tercih edilmektedir.

Terraco_2

2016 başında tamamlanan Superwood Ahşap Görünümlü Cephe Serisi ile sektörde ilkleri yaşatan Terraco Türkiye, 2015 yılı içinde bu ürün ile Terraco Group Innovation Revards ödülünü almıştır. Ülkemizde ise 2009 yılından bu yana yapılmakta olan ve sektörün ileri gelen firmaları tarafından değerlendirilen ‘Yılın Cephe Malzemesi’ ödülünü 2015 yılı içinde almaya hak kazanmıştır. Terraco 2011 yılından bu yana Cephe Malzemesi olarak bu ödülü alan ilk boya markası olmuştur.

Terraco’nun geniş ürün gamı, temelden çatıya kadar inovasyonu işlevsellikle birleştirmektedir. Firma, her yıl sektöre yeni ürünlerini sunarak inşaat sektöründe trend yaratmayı kendisine hedef edinmiştir.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER