MarkaWorld.com

Teksan Jeneratör akıllı teknoloji ile dünyanın dört bir yanına teknik destek sağlıyor

Enerji sektöründe kesintisiz güç çözümleri ile hizmet veren Teksan Jeneratör, ürün kalitesi ile olduğu kadar satış sonrası servis hizmetleri ile de fark yaratıyor. Teksan Jeneratör’ün mesafeleri ortadan kaldıran uzaktan izleme sistemi sayesinde ürün sadece Türkiye’de değil ister Danimarka’da isterse Nepal’de olsun anında müdahale etmeye olanak sağlıyor. Müşteri memnuniyetini artıran bu sistem, jeneratör setlerinin onarım ve servis maliyetlerini de düşürüyor.

Teksan Jeneratör akıllı teknoloji ile dünyanın dört bir yanına teknik destek sağlıyor
24 Haziran 2016 - 11:30 'de eklendi ve 1358 kez görüntülendi.

Elektrikler kesilince devreye giren jeneratörler hayatın kesintiye uğramadan devam etmesinde önemli rol oynuyor. Özellikle hastane, ilaç deposu, fabrika gibi kesintisiz elektriğin kritik önem taşıdığı yerlerde jeneratörlerin sağlıklı çalışması şart. Teksan Jeneratör; dizüstü bilgisayar, tablet veya akıllı telefon üzerinden kullanılabilen uzaktan izleme ve kontrol sistemi ile ürünlerinde meydana gelebilecek sorunlara anında müdahale ediyor. Özel yazılımı sayesinde binlerce kilometre ötedeki ürünlerine bile İstanbul’daki merkezinden ulaşabiliyor.

Müdahale süresini minimize eden akıllı sistem, 7/24 kontrol imkânı sağlıyor. Uzaktan izleme uygulaması sayesinde jeneratör test edilebiliyor, uzaktan çalıştırıp durdurulabiliyor, arıza tespiti ve arıza olay kayıtları incelemesi yapılabiliyor. Ayrıca jeneratörün yağ basıncı, motorun harareti, yakıt seviyesi, akü voltajı, radyatör su seviyesi ve bakım zamanı kullanıcının internete bağlı olduğu cihazdan dijital ortamda yönetilebiliyor. Sistem müşterilere şebeke enerjisi ile ilgili tüm detaylı bilgileri anlık olarak görebilme imkanı da sunuyor. İnternet bağlantısının olmadığı yerlerde ise GSM teknolojisi devreye giriyor.

Ürünleri kadar satış sonrasında müşterilerine en iyi ve en hızlı hizmeti sunabilmeyi hedeflediklerini söyleyen Teksan Jeneratör Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Burak Başeğmezler şunları söyledi: “Gelişen teknoloji ve küreselleşme sonucu ürüne ulaşmanın kolaylaştığı günümüzde müşteriler bir ürünü alacağı zaman ürün kadar satış sonrası hizmetlere de dikkat ediyor. Ancak iyi bir satış sonrası ekibi ve hizmetine sahip firmalar fark yaratarak rakiplerinin arasından sıyrılıyor. Teksan olarak 10 Bölge Müdürlüğümüz, 20’ye yakın bayimiz ve deneyimli ekibimizle yıllık 40 bin noktaya servis verebiliyoruz. Uzaktan izleme ve kontrol sistemlerimiz ile sadece Türkiye’de değil talep olması durumunda Mısır’dan Nepal’e yurtdışında da teknik servis hizmeti sağlıyoruz. Bu sistemimiz ile başta Kazakistan, Kenya, Danimarka, Tacikistan, Azerbaycan gibi birçok ülkeye hizmet veriyoruz.”

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER