MarkaWorld.com

Teknolojiyi güvenlikle buluşturan bir seri: BTicino D45

BTicino D45 İnterkom Sistemi, şık, ince ve kompakt monitörleriyle modern evler için mükemmel bir seçim . Giriş panelleri, sesli ve görüntülü monitörler, güvenlik konsolları, aksesuarlar ve güç kaynağı olmak üzere 5 ana ürün grubundan oluşan D45, Legrand Grubu’nun teknolojik uzmanlığını arkasına almasının ötesinde İtalyan tasarımını yaşam alanlarına taşıyor.

Teknolojiyi güvenlikle buluşturan bir seri: BTicino D45
30 Mart 2017 - 14:07 'de eklendi ve 1272 kez görüntülendi.

Yüksek performans özelliği ile büyük beğeni toplayan BTicino D45 İnterkom Sistemi, yaşam alanlarını sadeleştirmeye geliyor. Dijital Bus teknolojisi sayesinde otomatik olarak video sinyalini eşitleyip güçlendirebilen ve 1km renkli, 2km siyah beyaz görüntü aktarımı yapabilen D45, akıllı güç kaynağı sayesinde otomatik olarak enerji tasarrufu moduna geçebiliyor.

legrand_2

Sürdürülebilir dünyaya katkı…

Müstakil, çok katlı ve kompleks binalarda tercih edilen BTicino D45, az sayıda sistem aksesuarı ve basit kablolama sistemiyle kullanıcısına kurulum ve fiyat avantajı sağlıyor. MyHOME ev otomasyon sistemiyle de entegre olabilen D45, modern evler için mükemmel bir seçim oluyor. Legrand Grubu’nun teknolojik uzmanlığını arkasına almasının ötesinde İtalyan tasarımını yaşam alanlarına taşıyan BTicino D45, şık ve ince tasarımıyla beğeni kazanıyor. D45, enerji tüketimini destekleyen tasarımıyla ve tasarımındaki bakır kullanımının yüzde 70 oranında azaltılmasıyla, sürdürülebilir bir dünyaya da katkı sağlıyor.

legrand_3

Çekici tasarıma sahip dört inç Siyah & Beyaz monitörüyle kullanıcısına kullanım kolaylığı sağlayan BTicino D45, modern evler için birinci sınıf güvenlik fonksiyonlarını sesli ve ahizeli olan modelinde sunuyor. Monitörlere güvenlik merkezi ünitesiyle doğrudan iletişime geçmeyi sağlayacak alarm sensörleri bağlanabiliyor.

S.O.S tuşu, bütün blok daireleri arasında iletişim kurabilme özelliği, monitörlerde sabotaj koruma ve güvenlik merkezine kamera bağlayabilme, alarm kaydetme ve saklama gibi yenilikler, BTicino D45 İnterkom Sistemi’nde yer alıyor.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER