MarkaWorld.com

Sur Çelik Kapı’nın 2017 hedefi 30 franchise şube

Çelik kapı sektörünün güçlü ismi Sur Çelik Kapı, son teknolojiyi kullanarak geliştirdiği inovatif ürünlerini, yeni franchise vererek Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanına taşımayı hedefliyor. Bugün, 56 franchise olmak üzere toplam 59 şubesiyle kullanıcılarıyla buluşan Sur Çelik Kapı; 2017 yılsonuna kadar, 30 franchise şubesi daha açarak Türkiye’nin her bölgesinde bayiliklerini artırma yolunda ilerliyor.

Sur Çelik Kapı’nın 2017 hedefi 30 franchise şube
07 Mart 2017 - 8:19 'de eklendi ve 1515 kez görüntülendi.

Her zaman inovatif ürünleriyle çelik kapı sektöründe farklı bir boyut yakalamayı başaran Sur Çelik Kapı, 2017 yılında, yeni franchise ataklarıyla büyümesini sürdürülebilir kılmayı hedefliyor.

Bugün toplamda 59 şubesinde son teknolojiyle geliştirdikleri ürünlerini takipçileriyle buluşturan Sur Çelik Kapı, 2017 sonuna kadar 30 franchise şubesi daha açarak varlığını tüm Türkiye’ye ulaştırma hedefiyle tüm çalışmalarını gerçekleştiriyor.

sur_celik_kapi_2

“Sur olarak franchise bedeli almıyoruz”

Kentsel dönüşüm bölgelerine yakın lokasyonların ve Türkiye genelindeki yeni yerleşim alanlarının yeni franchise yatırımcıları için önemli yerler olduğunu söyleyen Sur Çelik Kapı Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Pekgüzel, yaşam alanlarımızın olmazsa olmazlarından çelik kapıların ‘Sur’ ismiyle tüm Türkiye’de olmasını istediklerini belirtti. Yeni yatırımcılardan franchise bedeli almadıklarının altını çizen Pekgüzel, “Yapmış olduğumuz kurumsal incelemeler olumlu sonuç verdiği takdirde; yatırımcının açmak isteyeceği Sur Çelik Kapı mağazasının kentsel dönüşüm ve yeni yerleşim bölgelerinde olmasına özen gösteriyoruz. Kendi işini kurmak isteyen yatırımcılar için hazırlamış olduğumuz özel bayilik seçeneklerimiz ile iş sahibi olma fırsatı sunuyoruz. Bayilik şartlarımız arasında detaylı eğitim, kiralama yönlendirmesi, görsel destek, lokasyon seçimi, reklam ve halkla ilişkiler, insan kaynakları, bayi destek birimleri gibi avantajlar bulunuyor. Aslına bakarsanız bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz yatırımların, yatırımcılarına yüksek geri dönüş verdiğini gördük. Ortalama yüzde 25 kar marjı” dedi.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER