MarkaWorld.com

Stil44’den baharın müjdecisi Natur serisi…

Ahşap ve seramikle bütünleşmiş tamamen el yapımı ürünlerden oluşan Stil44 Natur serisi, özgün tasarımları ile dekorasyona yeni bir soluk getiriyor …

Stil44’den baharın müjdecisi Natur serisi…
14 Mart 2017 - 15:19 'de eklendi ve 1206 kez görüntülendi.

Stil44 Natur serisi bahara hazırlandığımız bu günlerde yaşadığımız mekanlara yeni bir soluk getiriyor. Geniş bir ürün çeşitliliği olan Natur Serisinde, aynadan vazoya, sehpadan, duvar tabağına, karolardan, dresuara , banyo lavabosundan, tabure ve duvar tabağına kadar pek çok seçenek yer alıyor. Hepsi el işi olan bu ürünler kişinin dilediği boyutlarda da üretilip hazırlanabiliyor.

stil44_2

Slogan olarak “Binyılların Mirası”nı kullanan Stil44, dünya ve insan için olmazsa olmaz dört maddenin; yani toprak, su, ateş ve havanın birleşmesine insan eli değerek oluşturulan seramik sanatının binyılların ötesinden günümüze, bugünden de geleceğe armağan olduğunu vurguluyor ve özgün ürünlerini bu felsefe ile yaratıyor.

stil44_3

Stil44,seramik sanatının herkes için ulaşılabilir olmasını ilke edinmiş.

Dekorasyonda kimlik oluşturmaya yönelik tasarım çalışmaları ile kişiye, firma kimliğine ve talebe özel üretim yapabilme esnekliğine sahip olan firma, yarattığı markayı yeni koleksiyonlar ile her gün daha yukarı taşımaya kararlı.

 

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER