MarkaWorld.com

Sonsuzluk duygusunu mutfaklarınıza yansıtın

Sonsuzluk duygusunu mutfaklarınıza yansıtın
07 Nisan 2021 - 10:51 'de eklendi ve 6306 kez görüntülendi.

 

Cosentino’nun endüstride devrim yaratan markası Silestone, renk ve tasarımlarıyla mutfakların havasını değiştirecek yeni klasiklere hayat veriyor. Marka tarihinin en çok satan koleksiyonu Eternal serisinde yer alan Et. Bella, mutfaklarda istenen sonsuzluk duygusunu veriyor. Et. Bella, renk ve tasarımlarıyla mutfakların kontrast, uyum ve canlılık ihtiyaçlarına cevap veriyor.

 

Yenilikçi mimari yüzeylerin dünya lideri Cosentino’nun endüstride devrim yaratan markası Silestone’nun Eternal serisine yer alan rengi Et. Bella, doğal taşın zarif ve sıcak görüntüsünü mutfaklarla buluşturarak mutfakların havasını derinden değiştiriyor. Aydınlık ve açık renkli mutfaklarla uyumlu bir kombinasyon yakalamak isteyenler, beyaz zemin üstüne koyu çizgilerle yaratılmış büyünün sonsuzluğunu yaşıyor.

 

Doğal taşın çekiciliğini günümüz renkleriyle yorumluyor

Yumuşak ve kesintisiz tasarımı, damarlarının grimsi tonuyla mutfak tasarımına klasik bir dokunuş katan Et. Bella, en avangart iç mimari mekanlara hayat veriyor. Bella girdiği her mutfağı çağdaş ve modern bir tasarıma dönüştürüyor. Eternal koleksiyonunda yer alan diğer renklerde olduğu gibi Bella’nın mermer görünümü, doğal taşın çekiciliğini ve eski bir taşın tarihini yeni renklerle günümüze yorumluyor.

Silestone Kitchen - Eternal Bella

Tüm mutfakların ihtiyacını karşılıyor

Darbelere ve çizilmelere karşı yüksek direnç sağlayan yüzey, tezgahlardan duvarlara ve zeminlere kadar gösterdiği üstün performansıyla mutfakların her an yeni görüntüsünü koruyor. Sıvıları tutmayan yapısıyla yüzeylerin her an temiz kalmasını da sağlayan tasarım, mat ve parlak seçenekleriyle her tarza ayrı bir alternatif oluyor. Farklı kalınlık ve özel boyutlarda üretilebilen Bella, tarzı ne olursa olsun tüm mutfakların ihtiyacını tek yüzeyle karşılıyor.

 

Silestone® by Cosentino Hakkında

Silestone® by Cosentino, yüzeylerde dünya lideri marka konumunda. Muhteşem direnç, kolay temizlik, yüksek renk yoğunluğu ve eşsiz güzellik ve parlaklık gibi muazzam teknik ve tasarım özelliklerini birlikte sunar. Geçtiğimiz yıllarda Cosentino, özel ve inovatif N-Boost ve HybriQ+ teknolojilerini geliştirdi. Bu teknolojilerin de kullanımıyla, işlevsellik, kalite, güzellik ve sürdürülebilirlik anlamında Silestone®’nun gelişim sürecinde büyük bir sıçrama gerçekleşti. Cosentino, yüzde 98 geri dönüştürülmüş su, yüzde 100 yenilenebilir enerji ve tekrar kullanılabilen hammaddeleri içeren üretim süreciyle çevresel üretim konusunda bir başarı hikayesi yazıyor.

80’i aşkın farklı renk ve kapsamlı doku ve formatlara sahip olan Silestone® sınırsız tasarım ve mimari olasılık sunuyor. Evinizin mutfağı ve banyosu için olduğu kadar, laboratuvarlar, hastaneler, oteller, restoranlar ve diğer profesyonel alanlar için de ideal bir yüzey. “Tops On Top” sloganıyla birlikte, girişimci ve moda efsanesi Cindy Crawford Silestone®’un marka yüzü oldu. 2011 yılından bu yana Cosentino, “Dünya’nın En İyi 50 Restoranı” listesinin resmi sponsoru ve restoranların tezgahlarının da üreticisi.

 

https://www.cosentino.com/silestone

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER