MarkaWorld.com

Sonbaharı Benevre’de karşılayacaksınız…

Ankara’nın en seçkin ve nezih semtlerinden Beytepe’de yükselen Benevre Beytepe projesi, 30 Ağustos’ta kapılarını açmaya hazırlanıyor. Benevre Beytepe Yönetim Kurulu Başkanı Memduh Türkoğlu, 7 ay sonra Başketlileri kaliteli ve güvenilir bir yapı ile buluşturacaklarını belirterek “Projemiz ev sahibi olma hayalini gerçeğe dönüştürüyor” dedi.

Sonbaharı Benevre’de karşılayacaksınız…
06 Mart 2017 - 9:36 'de eklendi ve 1255 kez görüntülendi.

Tüm detayların en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü ve şehre farklı bir konfor anlayışı getirmeyi amaçlayan Benevre projesi teslim için gün sayıyor. Hemen tapu, 10 yıl vadeli konut kredisi ile 230.000 TL’den başlayan fiyatlarla konut sahibi olmak isteyenlere büyük ayrıcalıklar sunduklarını belirten Benevre Beytepe Yönetim Kurulu Başkanı Memduh Türkoğlu “Stüdyo, 1+1, 2+1 ve loft daireler ile ideal yaşam alanları sunuyoruz. Artık projemizde sona yaklaşıldı. Eylül ayını huzur içinde karşılayacak, geleceğe yatırım yapmanın ayrıcalıklarını yaşayacaksınız” dedi.

benevre_3

30 Ağustos’ta yeni bir Ben’EV’re

Benevre Beytepe’ye dair bütün detayları paylaşan Benevre Beytepe Yönetim Kurulu Başkanı Memduh Türkoğlu şunları söyledi: “Projemizde, kaba inşaatımız tamamlandı. İnce imalatlarımız ise hızla devam ediyor. Benevre Beytepe sayesinde vatandaşlarımız, hem bugüne, hem de geleceğe yatırım yapmanın rahatlığını yaşayacak. Benevre Beytepe Projesi, başı ve sonu belli olan bir proje. Ankara’nın en nezih semtlerinden birinde yükselen projemiz; hemen tapu, kolay ödeme ve 10 yıl vadeli banka garantisi ile büyük kolaylık sağlıyor. 30 Ağustos’ta teslim edilecek olan projemiz ile yıllarca beklenen konut sahibi olma hayali gerçeğe dönüyor.”

benevre_2

Bir çok detayı bünyesinde barındırıyor

Konforlu yaşam alanları ile dikkat çeken Benevre Beytepe projesi 30 Ağustos 2017’de kapılarını açmaya hazırlanıyor. Cafe&kütüphane, misafir odası, cep sineması, çocuk etüt & oyun merkezi, müzik odası, fitness center gibi alanları Benevre Beytepe sakinleri ile buluşturacak olan proje; bir çok detayı da bünyesinde barındırıyor. Proje, güvenlik önlemlerinin yanı sıra; Rezidans Hizmeti, Concierge Hizmeti, Profesyonel Mülk Yönetimi. Her Daireye Özel Tapulu Depo, Her Daireye Özel Otopark Hizmeti, Toplantı Salonu, Pet Bakım Hizmeti, Kuru Temizleme Hizmeti, Teknik Servis Hizmeti, Yerden Isıtma Sistemi, Tam Beslemeli Jeneratör, Servis gibi imkanlar da sunuyor.

 

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER