MarkaWorld.com

SOFRANIZ AŞKA DOYSUN!

SOFRANIZ AŞKA DOYSUN!
12 Ocak 2016 - 15:12 'de eklendi ve 2483 kez görüntülendi.

Aşkın en güzel halini desenlerine yansıtan GoldMaster, Enjoy Kahvaltı Takımı ile Sevgililer Günü’ne yakışır muhteşem bir kahvaltı sofrası sunuyor.

goldmaster_2

Güzel bir günün ilk buluşması olan kahvaltı sevdiğinizle yaptığınızda daha da anlam kazanır. Sevgililer Günü konseptine uygun olarak tasarlanan ve romantik bir kahvaltı sofrasında olması gereken herşeyi bir arada sunan Enjoy Kahvaltı Takımı ile her gününüz aşkla geçsin.

Sevdiğinizle birlikte hazırladığınız aşkın en güzel rengini sofranıza getiren Enjoy Kahvaltı Takımı aşk dolu muhabbetlerinize eşlik ediyor. Super-White porselenden üretilen takım, bulaşık makinesinde rahatça yıkanabilirken yüksek ısıda pişirilerek üretildiği için sağlığa zararlı kanserojen madde de içermiyor.

GoldMaster Züccaciye, Sevgililer Günü için özel olarak tasarlanan 39 parçadan oluşan Enjoy Kahvaltı Takımı ile kusursuz bir sofrayı sizlerle buluşturuyor. Kaliteyi zarif desenlerle birleştiren Enjoy Kahvaltı Takımı’nda altı adet servis tabağıyla birlikte, üçer adet kayık tabak, servis kasesi ve reçel kasesi yer alırken, altı adet yumurtalık, porselen demlikli çaydanlık ile birlikte çay-fincan takımı, tuzluk, biberlik ve peçetelik de bulunuyor.

 

dekoronline_yatay_banner

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER