Sistem Alüminyum sektörün en büyük buluşması 18. Avrasya Pencere Fuarı için gün sayıyor

Bu yıl 18.si düzenlenen Avrasya Pencere Fuarı için tüm katılımcı firmalar hazırlıklarını sürdürüyor. Bu yıl da Pencere Fuarı’na katılarak ziyaretçilerini ağırlayacak olan Sistem Alüminyum, düzenlenen fuarın önceki yıllarda olduğu gibi hareketli geçeceğini düşünüyor.

Sistem Alüminyum sektörün en büyük buluşması 18. Avrasya Pencere Fuarı için gün sayıyor
27 Şubat 2017 - 12:49 'de eklendi ve 2133 kez görüntülendi.

18. Avrasya Pencere Fuarı, sektörün en önemli buluşmalarından biri. Tüyap Fuar Merkezi’nde düzenlenen fuar, birçok yerli ve yabancı katılımcıya ev sahipliği yapıyor. Sektörün önde gelen firmaları arasında yer alan Sistem Alüminyum da bu yıl 18.si düzenlenecek olan Avrasya Pencere Fuarı için hazırlıklarını hızlandırdı.

sistem_2

Çorlu’da 70.000’lik bir kapalı alanda üretim gerçekleştiren Sistem Alüminyum, ISO’nun yayınladığı Türkiye’nin En Büyük İlk 500 Sanayi Kuruluşu Listesi’nde yer alıyor. Yurt içindeki faaliyetlerinin yanı sıra önemli ölçüde bir ihracat hacmine sahip olan firmanın, Avrasya Pencere Fuarı’nda tanıtımını yapacağı ürünler ağırlıklı olarak pencere & kapı sistemleri ve alüminyum kompozit paneller olacak.

sistem_3

8-11 Mart 2017 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan 18. Avrasya Pencere Fuarı, dört gün boyunca profesyonel ziyaretçilerini ağırlayacak ve önemli anlaşmalara ev sahipliği yapacak.

sistem_4

Sistem Alüminyum Mimari Sistemler Satış Müdürü Erdoğan Yılmaz, fuar hazırlıklarının son hızda devam ettiğini belirtti ve  “18. Avrasya Pencere Fuarı 8-11 Mart 2017 tarihleri arasında, Tüyap’ta olacak. Stand numaramız 1405 /B. Tüm fuar ziyaretçilerini standımıza bekleriz.” dedi.

 

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER