MarkaWorld.com

Şişli Camii, Su tasarrufu için GROHE ile el ele verdi

GROHE, Şişli Camii tuvaletlerindeki musluklarını Ecojoy tasarruf özellikli ürünleriyle değiştirerek 4 ayda 90 m3 su tasarruf edilmesine katkı sağladı.

Şişli Camii, Su tasarrufu için GROHE ile el ele verdi
23 Mayıs 2016 - 9:10 'de eklendi ve 1498 kez görüntülendi.

Dünyanın en büyük sıhhı tesisat üreticilerinden biri olan GROHE, Şişli Camii’nin musluklarını GROHE’nin Ecojoy özelliğine sahip ürünleri ile değiştirerek tuvaletlerdeki su harcamalarının yüzde 18 oranında azalmasına katkı sağladı.

Şişli Camii tuvaletlerindeki ürünlerin GROHE ürünleriyle yenilenmesinin ardından kullanılan suda yüzde 18 oranında tasarruf sağlanması, 1 yılda 270 m3 su tasarruf edilmesi anlamına geliyor. Yılda 270 m3’lük tasarruf ise Ecojoy’lü armatür kullanan 4 kişilik bir ailenin yaklaşık 3 yıllık su tüketimine denk geliyor.

grohe_2

GROHE’nin Şişli Camii tuvaletlerine yerleştirdiği GROHE ürünlerinde bulunan Ecojoy özelliğine sahip ürünler ve banyo bataryaları banyo ve duşta sarfedilen suda yüzde 54 oranında tasarruf sağlayabilirken, bu oran çift kademeli rezervuar kullanımında yüzde 53, su tasarruflu mutfak bataryaları kullanımında ise yüzde 65’e kadar ulaşabiliyor.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER