MarkaWorld.com

Sıradanlığa meydan okumak için Soliroc…

Dekorasyonda son dönemlerin en popüler stillerinden biri olan ‘endüstriyel dekorasyon’, sıradanlığa meydan okumak isteyenlerin tercihi oluyor. Legrand’ın güçlü ve kendi başına bir duruş sergileyen Soliroc anahtar-priz serisi ise endüstriyel dekorasyon için, metal rengi, sağlamlığı ve estetik duruşu ile ideal bir seçim oluyor.

Sıradanlığa meydan okumak için Soliroc…
21 Nisan 2017 - 11:38 'de eklendi ve 1240 kez görüntülendi.

Detaylarda fark yaratmak isteyenler için Legrand, birbirinden farklı anahtar-priz serileriyle yaşam alanlarına sofistike bir imaj vadediyor. Sıradanlığa meydan okuyan tasarımıyla anahtar-priz serisi Soliroc, sade ve modern tasarımların birleşiminden çıkan uyumuyla göz dolduruyor.

legrand_3

Sade ve dayanıklı…

Benzersiz bir stile sahip Soliroc anahtar-priz serisi, minimalist çizgisiyle yaşam alanlarında trend rüzgarı estirmek isteyenlerin tercihi oluyor. Metalin en kışkırtıcı tonu, darbelere karşı maksimum koruma sunan ve su geçirmezlik özelliği ile Soliroc, iç ve dış mekanlara uygun sadeliği ve dayanıklılığıyla da büyük beğeni topluyor.

legrand_2

Görenleri hayran bırakan tasarımıyla duvarların vazgeçilmez bir parçası olan Soliroc; fonksiyonel kullanımıyla özellikle endüstriyel dekorasyon için metal rengi, sağlamlığı ve estetik duruşu ile ideal bir seçim oluyor.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER