MarkaWorld.com

Sır Yatak Odası’nda teknoloji konforla buluşuyor…

Beğeni düzeyi ve beklentileri yüksek kişilere yönelik seçkin tasarımları, sunduğu hizmet kalitesi ile çalışmalarına yön veren Loda Mobilya, koleksiyonlarıyla da farkını ortaya koyuyor.

Sır Yatak Odası’nda teknoloji konforla buluşuyor…
06 Mart 2017 - 16:08 'de eklendi ve 2090 kez görüntülendi.

Günümüzde yatak odalarımız, günün tüm yorgunluğundan arındığımız, dinlendiğimiz yaşam alanlarımız haline geldi. Dolayısıyla yatak odalarımızın daha konforlu olmasını istiyoruz. Kullanıcılarının beklentilerini tasarımlarına yansıtan Loda Mobilya, konfor anlayışını yeni koleksiyon ürünü olan Sır Yatak Odası ile yeniden yorumladı.

sir_4

Yatak Odasında Tv Keyfi 

TV’li ve TV’siz olmak üzere iki ayrı kullanım sunan Sır yatak odası, keyifli kullanımının yanı sıra, hem şık hem de ergonomik bir yapı sunuyor. Farklı ihtiyaçlar düşünülerek oluşturulan tasarımda; yatak başındaki Led ışıklandırma sistemi, hem ortama sıcak bir atmosfer sağlıyor, hem de kitap okuma ışığı olarak kullanılabiliyor.

sir_2

Sürgülü kapaklı gardıropta kullanılan füme rengi aynalar ortama derinlik katarken aynı zamanda ışığı da dengeliyor. Sır Komodin ve Şifonyer ise, özel metal üzeri ahşap kaplama ayakları ile sağlamlığı tanımlıyor. Yerli ceviz ahşap aksam malzeme kullanılarak üretilen komodinler, ahşabın doğallığını yatak odanıza getiriyor.

sir_3

Sır Yatak Odasını yakından incelemek isteyenleri Loda Mobilya mağazalarına bekliyoruz.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER