MarkaWorld.com

Siemens Ev Aletleri ile Yalıda Kahvaltı ve Caz, pazar sabahları Sait Halim Paşa’da…

Sait Halim Paşa Yalısı’nda caz ve kahvaltı keyfi bu hafta Banu Güven Trio ile devam ediyor…

Siemens Ev Aletleri ile Yalıda Kahvaltı ve Caz, pazar sabahları Sait Halim Paşa’da…
04 Mayıs 2017 - 15:06 'de eklendi ve 2406 kez görüntülendi.

Boğazın mavi suları eşliğinde kahvaltıyı kaliteli caz müziği ile birleştiren cazlı kahvaltılarda 7 Mayıs Pazar günü Banu Güven Trio konseri var. Muhteşem mimarinin mükemmel ev sahipliği ile buluştuğu Sait Halim Paşa Yalısı’nda Banu Güven Trio ile kahvaltı keyfi 10.30’da açık büfe ile başlıyor. “Siemens Ev Aletleri ile Kahvaltı ve Caz” 11.15 sonrası caz konseri ile 13.30’a kadar devam ediyor.

banu_guven_3

Yalıda kahvaltı ve cazın bu haftaki sanatçısı vokalist İpek Banu Güven’e gitarda Önder Focan, kontrbasta Ozan Musluoğlu eşlik ediyor. Lise ve üniversite yıllarında İstanbul Alman Korosu ve İstanbul Avrupa Korosu’nda söyleyen Güven, gazetecilik mesleğinin yanında amatör olarak müzikle ilgilendi, Bazı etkinliklerde sahneye çıktı. 2007′de Sibel Köse’nin öğrencisi oldu ve Caz Atölyesi çalışmalarına devam etti.

banu_guven_2

“Siemens Ev Aletleri ile Kahvaltı ve Caz” etkinliğinde, Sait Halim Paşa Yalısı’nın dinamik ekibinin ev sahipliğinde sunulan lezzetli kahvaltı menüsü Executive Şef Oktay Özgün tarafından özenle hazırlanıyor.

Düğün, toplantı ve davetlerin vazgeçilmez adreslerinden Sait Halim Paşa Yalısı’nda 07 Mayıs Pazar sabahı ailenizle, dostlarınızla “ Banu Güven Trio” ile kaliteli müzikle ve eşsiz lezzetle buluşun, güne keyifle başlayın. Tarihe tanıklık etmiş bu önemli yalıyı çocuklarınızla gezmeyi unutmayın.

banu_guven_4

Ajandanıza not edin lütfen! Rezervasyon için Biletix ve Sait Halim Paşa Yalısı. Afiyet olsun, iyi eğlenceler… 

Kahvaltı Saatleri: 10.30 – 13.30

Katılım ücreti KDV dahil 125TL

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER