MarkaWorld.com

Sheraton İstanbul Ataköy Hotel’de havuz sezonu yenilikler ile açıldı…

Sheraton Istanbul Ataköy Hotel’in yeşille maviyi kucaklayan bir konuma sahip yarı olimpik açık havuzu, yaz sezonuna merhaba dedi. Havuzda bu yıl 15 Eylül’e kadar hafta içi iki gün boyunca Aqua Gym dersleri verilecek, 5 – 15 yaş arası yüzme öğrenmek isteyenler özel hocalardan ders alabilecek.

Sheraton İstanbul Ataköy Hotel’de havuz sezonu yenilikler ile açıldı…
04 Mayıs 2017 - 9:49 'de eklendi ve 1563 kez görüntülendi.

Sheraton İstanbul Ataköy Hotel’in yarı olimpik açık havuzu, hizmet vermeye başladı. Havuzda hafta içi Çarşamba ve Cuma günleri Aqua Gym dersleri verilmeye başlanacak, ayrıca 5 – 15 yaş arasında yüzme öğrenmek isteyenler yüzme dersi alabilecekler.

sheraton_3

Özel Hoca Eşiliğinde Aqua Gym Zamanı

Sporu bir yaşam biçimi haline getiren kadınları düşünen Sheraton İstanbul Ataköy Hotel, 15 Eylül’e kadar açık havuzda hafta içi Çarşamba ve Cuma günleri özel hoca eşliğinde Aqua Gym dersleri başlatt. Kadınlara özel olarak haftaiçi günlük giriş ücretinin 50 TL olduğu açık havuzda 20 TL fark ödeyen kadınlar, Aqua Gym derslerinden faydalanabilecekler.

sheraton_2

5 – 15 Yaş Arası Gruplara Yüzme Dersi

Yazın gelmesiyle birlikte Sheraton İstanbul Ataköy Hotel, özel hoca eşliğinde 5 – 15 yaş arasındaki gruplara yüzme öğretecek.

Sheraton Istanbul Ataköy Hotel, şehirden uzaklaşamayan ve hafta sonlarında havuz keyfini yaşamak isteyenlere deniz ve doğa ile iç içe havuzuyla kucak açıyor. Yaklaşan yaz günlerinde serinlemek, sevdikleriyle birlikte eğlenmek ve iyi vakit geçirmek isteyen misafirlerini havuzuna davet eden Sheraton İstanbul Ataköy Hotel, şehrin en iyi alternatifi oluyor.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER