MarkaWorld.com

Schwarzkopf’tan saçlarınızın geleceği için geleceğin saç boyası: Colour Specialist…

Schwarzkopf’tan saçlarınızın geleceği için geleceğin saç boyası: Colour Specialist…
19 Mayıs 2017 - 12:10 'de eklendi ve 2109 kez görüntülendi.

Henkel’in Güzellik ve Bakım kategorisindeki önde gelen markası Schwarzkopf, 6 yıllık araştırmaların sonucunda saç boyasında devrim yaratan yeni Colour Specialist’i tüketicileri ile buluşturdu. Schwarzkopf, kadınların saçlarını boyarken en büyük endişesi olan yıpranma etkisine profesyonel kırılma karşıtı Omegaplex teknolojisi içeren, üstün bakım özellikli Colour Specialist ile son veriyor.

Saç Boyasında Kırılma Karşıtı Devrim  

Colour Specialist, profesyonel kırılma karşıtı Omegaplex teknolojisi sayesinde saç liflerini bir arada tutan mikro bağları güçlendirerek boyama esnasında saçı yıpranmalara karşı koruyor. Colour Specialist, muhteşem renk sonuçlarının yanı sıra saçlarda %80’e kadar* daha az kırılma ile fark yaratıyor. Üstelik kadınlar Colour Specialist ile göz alıcı yoğun renklere ve gözle görülür saç kalitesine evde saçlarını kendileri boyayarak ulaşabiliyor.

sacboyasi_2

*İşlem görmemiş saça göre 

Omegaplex Teknolojisi Saçlarda, 3 Adımda Üstün Bakım Özelliği Sunuyor…

Colour Specialist saç boyası, 3 adımda üstün bakım özelliğine sahip. Boyaya karıştırılan Kırılma Karşıtı Serum, boyama sırasında saç hücrelerindeki mikro bağları koruyor. Boyamadan sonra Onarıcı Renk Sabitleyici Bakım, saç hücrelerini derinlemesine onarıyor ve renk yoğunluğunu saça sabitliyor. Boyamadan 3 hafta sonra uygulayacağınız Onarım Aktifleştirici Bakım ise saçınızı yeniden yapılandırıyor ve renk yoğunluğunu aktifleştiriyor.


Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER