MarkaWorld.com

Schneider Electric’ten evinizin ve sevdiklerinizin güvenliği için Easy9 serisi

Schneider Electric, elektriğin evlerde güvenli şekilde kullanılmasına yönelik alçak gerilim tesisatı koruma ürünleri Easy9 serisini satışa sundu. Easy9 serisi ile evlerinizin ve sevdiklerinizin güvenliği Schneider Electric’e emanet olacak.

Schneider Electric’ten evinizin ve sevdiklerinizin güvenliği için Easy9 serisi
16 Haziran 2016 - 13:16 'de eklendi ve 1713 kez görüntülendi.

Yapılan bir araştırmaya göre Avrupa’da 70 milyon hanede elektrik güvenliği yok. Bu durum Türkiye için de geçerli. Tehlike eski bir prizde, kötü yalıtılmış eski bir alette, hasarlı bir kabloda veya ellerinizi kurulamadan tuttuğunuz bir mutfak aletinde gizleniyor olabilir. Evinizde bulunan sigortalar, elektrik tesisatınızı yangın riskine karşı korur, ancak insanları elektrik çarpılmasına karşı koruyamaz. Enerji yönetimi ve otomasyonda global bir uzman olan Schneider Electric, elektrik enerjisini evlerde ve ofislerde güvenli bir şekilde kullanmak üzere Easy9 alçak gerilim tesisatı koruma ürünleri serisini sundu.

Easy9_2

Yüzde 100 Schneider Electric tarafından tasarlanan ve üretilen Easy9 serisi, özellikle elektrik çarpılmalarına karşı koruyan kaçak akım koruma röleleri ile dikkat çekerken otomatik sigortalar, sigorta kutuları ve parafudur ile eksiksiz bir seri olarak bulunabiliyor. Easy9 serisi ayrıca apartmanlardan konutlara, villalardan ofislere ve işyerlerine kadar birçok alanda kullanılabiliyor.

Yüksek kaliteli, kullanıcı dostu tasarımının yanı sıra uygun fiyat sunan uluslararası standartlarla uyumlu Schneider Electric Easy9 serisi ürünler, elektrik çarpılmaları, aşırı yükler, kısa devreler ve gerilim dalgalanmalarına karşı sağladığı koruma ile elektrik tesisatınızda üst düzey güvenlik sağlıyor. Easy9 serisi, Türkiye genelindeki yüzlerce satış noktasından kolaylıkla temin edilebiliyor.

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER